Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy mennyire van műszaki érzékem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl ránézel egy tervrajzra, s látod, hogy mit akar ábrázolni, és el tudod képzelni térben is.
2014. szept. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Amennyiben egy kicsit bonyolultabb mechanikus szerkezetet tanulmányozva pontosan megérted a működését, akkor már az jó alap.

A legtöbb ember nem érti meg egy kerékpár láncváltó rendszer működését (persze azt hiszik, hogy de, csak amikor bármi probléma van, néznek bután). :)

2014. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nálunk én sohasem szereltem semmi nagyobb dolgot, csak kisebbeket( pl airsoft pisztoly, ventilátor). Szeretnék műszaki pályára menni, de nyilván ajánlott a műszaki érzék hozzá. Csak ha nekem nincs, nem is töröm a fejem ilyesmin, de ha olyanokat amiket leírtatok, konyítok hozzá valamit, akkor érdemes lehet megpróbálnom :)
2014. szept. 13. 09:58
 4/4 wapo válasza:
39%
Ha már neki mertél kezdeni az airsoft pisztolynak, meg a ventilátornak is és ha még sikerült is megcsinálni akkor biztosan van műszaki érzéked.
2014. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!