Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 15 évesen a 118-as IQ szint...

15 évesen a 118-as IQ szint milyennek számít?

Figyelt kérdés
raven tesztel csináltam.

#IQ #logika #ész #is teszt
2014. szept. 11. 20:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Hamisnak. Az IQ a probléma megoldóképességet méri. Ha itt kell érdeklődnöd, hogy mi is az, akkor neked nem sok jutott belőle.
2014. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy milyen jónak számít, tudom, hogy mit jelent.
2014. szept. 11. 20:57
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem rossz.
2014. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudod, mert akkor azt is tudnád, hogy milyen jónak számít. Másrészt szabad használni a Google-t, ha van interneted, hogy megtudd, hogyan van meghatározva az IQ, és mit jelent, ha ekkora meg akkora.


Tudod, problémamegoldás. Neked elvileg átlagon felüli ez a képességed. Sok sikert hozzá!

2014. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvben ez már alig változik életed folyamán +-5 pont, azaz ez egy felsőfokú képesítéshez értelmileg elegendő.
2014. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A Google-n nem találtam korosztályokra lebontva, ezért kérdeztem meg itt.

Érdekes, hogy 14 évesen csak 105 volt.

2014. szept. 12. 06:42
 7/24 Wadmalac ***** válasza:
100%

A "hiteles" tesztek figyelembe veszik az életkort és annak megfelelően módosítanak.

Ugyanazt na tesztet kitöltve, életkor súlyozás nélkül az életed folyamán az eredmények is egy lapos és torz haranggörbén ülnének.

Csináld majd meg újra 75 évesen, de ne törjön le az eredmény. :)

2014. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
3%

Köszönöm a rosszindulatú, felszínes és általánosító kommenteket, nagyon szép tükröt állítottatok magatok elé.


Középiskolában is már dolgoztam. Igaz akkor még a havi 30 000, amit megkerestem nem volt elég arra, hogy céda életet éljek, mint megannyi iskola társam. A szociális helyzetem miatt könnyebb volt a szállás és az étkezés (ingyen kollégium) és csak az utazásom, öltözködésemet kellett fizetni, ami szintén nem volt vészes, de nem éltem nagy lábon. Voltak ösztöndíjak, amiket megpályáztam mind szociális, mind tanulmányi, amiből jött a pénz. Majd később az egyetemen olyan ösztöndíjam volt, ami mellett nem kellett dolgozzak. Amikor vége lett az ösztöndíjas időszaknak, akkor meg találtam állást. Bocsánatot kérek, hogy ezt mertem tenni, ha tudom, hogy a GYK-n ezért majd valakinek fájdalmat okozok, akkor is megteszem.


:)

2014. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mellé :) bocsi.
2014. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%

> „A "hiteles" tesztek figyelembe veszik az életkort és annak megfelelően módosítanak.”

Ezt nem vágom. Akkor ha megmérem valakinek a testmagasságát, akkor figyelembe kell vennem az életkorát is? Szóval ha egy lány 10 évesen 130 cm magas, akkor a hiteles magasságának kiszámolásához ezt meg kell szorozni 1,23-mal? Vagy mi?


Troll314csa-nak meg üzenem: Hö?!

2014. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!