Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kerti tó ásása közben találtam...

Ityesz kérdése:

Kerti tó ásása közben találtam egy valószínűleg nagyon régi kis cserépedényt mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan hajítsd el jó messzire, mert ha hivatalos útra tereled a dolgot, akkor várhatóan még hosszú éveken keresztül nem lesz kerti tavad, de még kerted sem. Cserébe ezen évek alatt nézegetheted majd naphosszat, ahogy pár jól öltözött emberke apró kanalakkal és ecsetekkel széttúrja majd az egész kertedet, portádat, és még te örülhetsz, ha egyáltalán beengednek a saját házadba.
2014. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A házunkat valószínűleg viszi a bank, úgyhogy még meggondolom
2014. szept. 20. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A házatokat viszi a bank? Akkor minek ásol kerti tavat? Nem hinném, hogy megtarthatnád a tavat, nem szokott ilyet engedni a bank. A következő tulaj meg pláne.
2014. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pucold meg, és rakd ki a vitrinbe.


Elvileg kötelező lenne beszolgáltatnod a területileg érdekelt múzeumnak, azonban max bólogatnak majd egyet. Esetleg ha találsz majd valami mást is, akkor érdemes intézkedni.

2014. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le,és rakd fel az internetre.A linkjét meg másold be ide. Kíváncsi vagyok milyen az a régi cserépedény.Nekem csak cserépedény darabjaim vannak,de azt tudom,hogy avarkorból származnak.
2014. szept. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném egy múzeumba megmutatni, mert kíváncsi lennék rá, hogy tényleg olyan régi-e, mint ahogy gondolom.Ha meg igen, akkor büszke lennék rá, hogy én találtam, még ha szétdúlják - amit nem hiszek, és azt sem, hogy annyira régi - a kerti tavamat is.
2014. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!