Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megmondani...

Hogyan lehet megmondani ránézésre egy nőről (! ) hogy zsidó?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a férfiaknál a horgas orr és a jellegzetes szakál miatt egyből rá lehet ismerni, de azt sosem tudtam, hogy a nőkön vannak e ilyen jellegzetességek. HM?
2010. jan. 20. 18:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
hm,hát az orr náluk is szerintem,illetve a sötét göndör haj.
2010. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Rengeteg zsidónak nincs se horgas orra, se szakálla (viszont számtalan karvalyorrú, szakállas ember nem zsidó). Úgyhogy azt hogy "egyből rá lehet ismerni" nem tudom hogy gondoltad.


Ugyanígy nőknél sincs külső jellegzetesség. Gondolod, hogyha Izraelbe költözöl, megakapod az állampolgárságot meg felveszed a vallást akkor meggörbül az orrod?

2010. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Akkora hülye kifejezés az hogy zsidó. Azt se lehet tudni ki az vagy mi az, hogy zsidó.

Ugye zsidó az, aki zsidó vallású. Zsidó akinek a szülei azok. Zsidó aki izraeli állampolgár.

Most akkor ki a zsidó?

2010. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
A zsidó nem egy rassz.A buddhista nőket miről ismered fel?
2010. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

zsidó alatt ha a külsőségekről beszélünk a származást értjük, tehát izraelita. Egy masszív tiszta zsidót lehet, hogy fel lehet ismerni. a haj meg az orr általában jellegzetes. de mivel itthon szerintem aki zsidó származású az már réges-régen nem tiszta tehát van benne magyar vér is, így nem lehet általánosítani.


De a férfiaknál nekem általában szinte mindig bejött, hogy a hajuk volt göndör.

2010. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
18.38! A zsidó bizony rassz. Akkor szerinted aki nem vallásos, az nem is zsidó?
2010. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Röviden: sehogy. Miért érdekel ilyen hülyeség. A jellemét nézd, ne a fajtáját.
2010. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem volt egy osztálytársam még elég régen, de akkoriban még nem tudtam, mi az a zsidó, meg ilyesmi. Utólag viszont igencsak rasszjellegek uralkodtak rajta: fekete göndör haj, meg az arcforma is. Amúgy aki úgy néz ki, mint Barbra Streisand (az ronda), az zsidó.
2010. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem azért kérdezem hogy fújjojjak ha meglátok egy olyasmi alakot az utcán. csupán érdeklődöm.
2010. jan. 20. 22:48
 10/13 anonim válasza:
19%
Én úgy tudom, hogy a nőkre a nagyon széles száj a jellemző, de nyilván nem lehet egyértelműen arra következtetni ebből.
2010. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!