Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az, h mindig akkor...

Miért van az, h mindig akkor megy el a Tippmixem mikor nagyobb összeget játszok meg?

Figyelt kérdés

A tippeket egy oldalról kapom előfizetés ellenében.

Ha csak 1-2 ezer forintot rakok fel rá ezekre akkor szinte mindig jön, sokszor még ha kombiban rakom meg akkor is.

De ha felrakok egy 10-est akkor biztos, h bukom.

Mi ennek az oka?



2014. okt. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ossze az osszes eddigi megjatszott tetedet es minden odds-ot egy nagy tablazatba. (Ugye hozzafersz a regebbiekhez is?)

Valoszinuleg azt fogod tapasztalni, hogy azert az alacsony tetes jatekoknal is van boven veszteseg, de azokat mindenfele erzelmi hatas nelkul "benyeled". A "majdnem mindig" nyeres inkabb egy erzet, semmint valos, mondjuk 90% koruli eredmeny, mert a nyeresekre jobban emlekszel, mint a vesztesekre. Viszont a 10000-es veszteseg az jobban faj, igy jobban is kiakdsz tole, es jobban meg is jegyzed pont emiatt.

Aztan az is lehet, hogy a 10000-es jatekoknal ugy teszel fel sok penzt, hogy valojaban rosszabbak az eselyek, amit egy utolagos analizis ki tudna mutatni, tehat foloslegesen kockaztatsz. Ha megvan az osszes szelvenyed es az osszes odds, akkor kiszamolhatod, hogy nem volt-e kicsit sok az a 10000-es tet.

2014. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Teljesen egyetértek 1-essel. Murphy-törvények működési mechanizmusa. A rosszat hajlamosabb vagyok megjegyezni, mint a kicsit rosszat és a jót.

Kis filozófiai feladatként gondolkodhatsz ezen a kijelentésen: "ellenkező irányba mindig több busz megy".

2014. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm igazából nem írtatok hülyeséget, köszönöm a válaszokat.

De nem ilyen egyszerű a dolog.

A 10 ezer forintos tét onnan jött, hogy a kicsikkel mindig nyertem és mivel már összejött egy jó 40 ezer így úgy döntöttem, h megkockáztatom, hiszen még így is 30 ezer pluszban leszek.

De elment.

Jó, visszaálltam kicsire, megint jöttek.

Megint raktam 10 ezret, megint az ment el.

Aztán utána visszajátszottam megint, de mikor úgy éreztem raknom kell, nem tettem meg.

Pedig jött volna.

Következőt pont ezért nem mertem, de az is jött.

3 alkalommal megtettem, szépen el is ment.

Aztán újra és újra és már komolyan mondom kezdem magam hülyén érezni, hogy kis tétben 80-90%-os a nyerési rátám, addig nagy tétben nulla.

60 ezret buktam már el, nem igaz, hogy 6-ból egy se akar jönni.

Kicsiben 6-ból 4 vagy 5 jön.

2014. okt. 9. 17:02
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

A véletlen, a valószínűség vicces játékos, simán lehet, hogy éppen "rossz szinkronban" vagy.

Nem lehet ezt előre kalkulálni.

2014. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig annyi pénzt tegyél az adott meccsre ,amennyit nem sajnálsz elbukni.Én rátettem 300 eurót az Audi -FTC -re . Elbuktam. Ennyi.
2014. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!