Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha egy szerkezetbe kéne egy...

Ha egy szerkezetbe kéne egy minél kisebb térfogatú és lehető legnagyobb töltésű anyag akkor melyik lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 20:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
lehető legnagyobb pozitív töltésű*
2014. okt. 18. 20:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt vannak pozitív töltésű anyagok, szerintem ebből építkezhetsz:

[link]

2014. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mai legjobb kémiai alapú akkumulátorokban lítiumionokat használnak. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy egzakt anyagként találnál ennél jobbat, ha mégis, az bitang drága lenne szerintem. Kémiai alapú akkuknál ez jelenleg az átlagember számára is elérhető technológia csúcsa. Bár arról sem vagyok meggyőződve, hogy ismerünk-e egyáltalán ennél jobbat.
2014. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Szerintem nálam pozitívabb gondolkodású ember nem nagyon van. Nincs szükségem ilyenekre.

2. Köszönöm a segítséget.

2014. okt. 19. 11:04
 5/11 Wadmalac ***** válasza:

Az baj, ha a negatív töltés is ott figyel a közelben?

Mert ha nem, lehet, hogy a kondenzátor jobb ide.

2014. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az nem jó. A lítium ion jó lenne csak azt nehéz beszerezni. (és kicsit veszélyes is de jó borítással nem lényeges)
2014. okt. 20. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:

> „ Szerintem nálam pozitívabb gondolkodású ember nem nagyon van. Nincs szükségem ilyenekre.”

Bocs, csak azt hittem, hogy valami nyelvtani/irodalmi szerkezetbe kéne…

2014. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:

#6:

A Li-ion csak úgy ér valamit, ha a megfelelő töltő elektronikát is mellépuffantod, különben tényleg lehet, hogy átmegy Tücker-alágyújtósba.

2014. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem kell tölteni. Semmiféle kivezetés nem kell rá. Csak 1 pozitív töltést tartalmazó tartály.

Ezért kell hogy a burkolata ne lépjen vele reakcióba és ne vezesse az áramot.

2014. okt. 21. 16:40
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

Pozitív töltést tartalmazó tartály.....

Az a baj, hogy nem tudom, mi a cél vele, a fenti kifejezés egy akkura nagyon bántja a szemem, bár lehet, hogy a te felhasználásodra van értelme.

Mi a lényeg?

Mire kell?

2014. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!