Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Elértétek már nagyobb CÉLJAITO...

Elértétek már nagyobb CÉLJAITOKAT a gondolat erejével, vizualizációval, vagy valami hasonlóval?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogyan?És mi volt az?Leírnátok?!Vagy valami linket légyszi,ahol vannak ilyen módszerek!Akik nem hisznek ilyenekben,tőlük nem kérek véleményt!
2010. jan. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Michael J. Losier: Így működtesd a vonzás törvényét c. könyvében le van írva hogy kell csinálni.

De! Ami miatt nekem sem és még sokan másoknak nem megy, az a lényeges pont, hogy valóban hinned is kell a dologban.

Példa: vizualizálod, hogy van egy házad, minden nap meditálsz rajta stb. Hiába, ha belül egy hang azt mondja: hogy lehetne már házam? Itt bukik el a dolog.

Ez nagyon nehéz!

2010. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de könyvem már van pár,pl.:The Secret,Az álmok valóra váltásának 7 szabálya,Így működtesd a vonzás törvényét,Brian Tracy:Maximális teljesítmény,stb.Kerestem szép házakról képeket,amiket minden nap nézegetek,és oda képzelem magam,sokszor leírom az új címemet,stb. tehát amint látod hiszek benne,hisz ha nem így lenne,nem foglalkoznék vele ennyit.Csak érdekelnének további technikák,és ha olyanok lennének,amik másnál már beváltak,akkor még jobb lenne...
2010. jan. 26. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én eddigi egyik legjelentősebb célomat a gondolataim erejével értem el.


Egyszerűen cseszett sokat tanultam és felvettek az orvosi egyetemre. Ennyi.


Tudom, hogy nem kérsz a véleményemből, de nehéz igazságot keresni ott, ahol csak féligazságok vannak. Az önbizalom és a kitarás nagyon fontos. "Alattad a föld, feletted az ég, benned a létra." Szinte bármit elérhetsz, ha nagyon akarod. De nem azért, mert akarod, hanem mert teszel is érte és az akaratod ebben erőt ad.

2010. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igazából nekem sikerült a vonzás törvénye alapján teljesen átalakult az életem. És tényleg nem törtem magamat azért, hogy bármi is sikerüljön. Csak hittem az egészben.
2010. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Leírnád pontosan,hogy hogyan,és pontosan milyen célokat?Hogy én is tanulhassak belőle!Köszi!
2010. jan. 26. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:

én a vonzás törvényével összeragasztottam két mágnest ! :O

btw, plz get a life!

2010. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hülye..látom az utolsó mondatig már nem jutottál el..
2010. jan. 29. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen történetem. Kicsit obszcén, de igaz! Megtörtént!


Ez már jó sok éve volt, fiatal voltam és nagyon kezdő a csajozás terén. Szóval volt egy lány barátom. Pontosabban akkor ismertem meg. Nem tetszett mint nő, de erős erotikus kisugárzása volt. Nem randiztunk, csak baráti körben találkoztunk, de semmi szimpatizálás vagy ilyesmi. Legalábbis az ő részéről. Meg hát én sem mutattam ki semmi komolyabbat.

De kb. 2 hétig minden este azzal a gondolattal aludtam el, hogy milyen jó lenne ha lesz*pna. A végén már el is képzeltem mindent, hogy én állok, ő ülve térdel, stb.. Szóval egész pontosan elképzeltem.

És 3 hétre rá megtörtént a dolog, ráadásul úgy, hogy nem is tettem érte semmit. Voltunk szórakozóhelyen, rámmászott se szó se beszéd, felmentünk lakásra és kész. Lesz*pott. Pont úgy ahogy már annyiszor elképzeltem. A vicces az a dologban, hogy addig elvoltunk, de nem különösebben közeledtünk meg semmi, aztán egyszer csak ez...De az volt életem legszebb napja! =)

2010. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!