Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen cuccok kellenek az...

Milyen cuccok kellenek az ilyesmi festmények megfestéséhez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jan. 27. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem a cuccon van a lényeg, hanem a tehetségen.

ha nincs, akkor lehet akármilyen cuccod - nem fog menni.

2010. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Gondolom ecset vászon meg festék kell hozzá. Művészellátóban kapni ilyet. De először kezd valami olcsóbbal a kísérletezést, mondjuk papíron, ceruzával esetleg temperával. Ha megy csak akkor vágj bele, mert a fenti dolgok elég drágák.
2010. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De milyen festék kell hozzá?
2010. jan. 28. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy milyen? Rengeteg fajta van. Olyat érdemes venni, aminek jó a fedőképessége, és a pigmentjei. Én mindig kipróbálom vásárlás előtt. Egyébként Dalí olajjal festett, de ez teljesen lényegtelen. Tolsztoj ugyanúgy kézzel írta a regényeit, mint ahogy Mari néni a kis szelvényét, ha meghozza a postás a nyugdíját. Az alapcuccok olyan 300 e Ft körül kezdődnek, ha valakinek nincs tehetsége, plusz ránézésre nem tudja, hogy egy kép milyen technikával készült, annak felesleges pénzkidobás. A tempera simán jó egy kezdőnek.
2010. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jólvan. :D Ezért tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam a dolgokat!:D Rajzolni azt szeretek és elvileg jól is rajzolok sokak szerint de festészettel még nem próbálkoztam csak kiskoromba vízfestékkel. Nekem bőven tökéletes a tempera is ha ti azt mondjátok.:D Amúgy köszi a válaszokat. Peace :)
2010. jan. 30. 21:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó válaszoló. Ha van kedved írhatsz egy privát üzenetet és beszélünk majd. Nagyon szakértőnek tűnsz a témában. Engem meg csak nem rég kezdett el komolyabban érdekelni ez a dolog. Eddig is érdekelt de most főleg. :)
2010. jan. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!