Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Elképzelhető egy olyan űrhajó,...

Elképzelhető egy olyan űrhajó, ami belülről igazából egy akvárium?

Figyelt kérdés
Tehát vízzal van megtöltve és abban vannak az utasok, akik a vízi életmódhoz alkalmazkodtak. Remélem kb. érthető. :D

2014. nov. 15. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető egy ilyen.
2014. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. De nem képzeljük el, mert nincs köze a természethez.
2014. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy van akvárium a világűrben:

[link]

[link]

Szóval, hogyha ami az akváriumon kívül van, azt az űrhajó falának tekintjük, akkor az űrhajó magában valójában egy akvárium.


Tehát ennek a dolognak van köze a természethez, és nem csak elképzeltük, hanem meg is építettük.

2014. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, aki el tud képzelni egy szárnyas lovat, vagy akár egy vízhajtású autót. Szerintem egy űrhajó-akvárium elképzelése ennél nem lehet nehezebb, én máris elképzeltem neked.
2014. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a mostani űrhajók gyakorlatilag az űrhajósok számára készült „aerráriumok” (a „terrárium” és „aquarium” szavak mintájára alkottam most ezt a szót), tényleg elég egyszerű elképzelni a dolgot.
2014. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki a normálisan tudott válaszolni. Igen, ilyesmire voltam kíváncsi.
2014. nov. 15. 20:52
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
A folyadékkal feltöltött utaskabinnak (vagy legalábbis, sőt inkább személyi méretű folyadékos konténereknek) még az is előnye lehet, hogy megkönnyíti az extrém magas gyorsulások elviselését.
2014. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uuuh, köszi. Akkor ennek még utána fogok olvasni.
2014. nov. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!