Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy kell kirakni ezt a rubik...

Hogy kell kirakni ezt a rubik kocka fajtát?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ennek az elve? A sima kockát ki tudom rakni! Csak ebből nem találtam magyar tutorial videót.... :( valaki ebben jártas? Kérem ha valaki tud magyar videót csatolni amiben elmondják a kirakás technikáját, vagy maga a válaszoló mondja el röviden azt nagyon megköszönöm :(((



2015. jan. 1. 14:49
 1/5 Szirty ***** válasza:
2015. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először téglatest alakba hozod úgy, mintha egy 2x2est oldanál (nem számít, h fehér vagy sárga), majd a videón is látott módon 2x1es blokkokat csinálsz, és egyik oldalra rendezed. Utána attól függően, a másik oldalon egymás mellett, vagy keresztben vannak a párok, használod a két algó egyikét.

https://www.youtube.com/watch?v=w9t-1Nw1UB4&feature=youtu.be

2015. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szirty, direkt mondta, h magyar nyelvű legyen. Ha legalább adtál volna valami magyar fordítást (mint ahogy pl én tettem).
2015. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

"Szirty, direkt mondta, h magyar nyelvű legyen."


A képek önmagukért beszélnek.

A videót 3:28-tól kellett volna nézni és fogni a humort.

De hát így jártunk :-)


"Ha legalább adtál volna valami magyar fordítást (mint ahogy pl én tettem)."


Honnan tudhatná bárki hogy adtál magyar fordítást? Azt sem lehet tudni ki vagy és melyik üzenetet írtad.

2015. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :) igen magyart kerestem :D
2015. jan. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!