Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha megsérül a tenyér, a...

Ha megsérül a tenyér, a gyógyulás után visszatérnek-e a vonalak?

Figyelt kérdés
Mintha mi sem történt volna, az életvonal, a sorsvonal stb. ugyanúgy kirajzolódik majd a tenyerünkön, miután meggyógyultunk, mint annak előtte?
2010. febr. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem attol fugg. En pl epp most egettem meg egy kicsit, es lassan kezdenek visszaterni a vonalak. De lehet, hogy ha megvagod, es eleg mely a seb, akkor az miatt valtozni fognak.
2010. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, mert ott hajlik a bőr a kézen, ezek azért alakulnak ki, de monjduk ha rendesen leégetjük akkor nem fog olyanná visszanőni mint régen..
2010. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pár éve az egyik ujjbegyemet vágtam meg nagyon, máig látszik a heg, és sérült az ujjlenyomatom is.

A tenyeremen is volt egy vágás, annak is látszik a hege...

Amúgy a tenyéren a vonalak valóban a gyűrődéstől alakultak ki, az apró barázdák pedig a jobb tapadást segítik...

2010. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát. A gyűrődött vonalak, amikről fentebb beszéltek, jó eséllyel visszatérnek, HA a bőr visszanő rendesen. Az én ujjamon is van egy heg, a heg pedig nem egészséges bőr, arra nem tudom, hogy visszatérne egy gyűrődés, mindenesetre az ujjlenyomatomat elrontotta. Szóval ha rendesen megsérül a bőr, tehát nem csak a tetejét kapirgálod, és nem nő vissza/össze rendesen akkor hegesedik.
2010. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dellfil ***** válasza:

Nekem a tenyeremen van egy a kisujjamtól csuklóig tartó vékony heg. A bőrlécek egy kicsit eltolódva forrtak össze annak idején. (vagy 25 éve) Már csak egy vékony fehér vonal, de a bőrlécek eltolódása megmaradt.

Tehát nem, nem térnek vissza. Ha elvágod a kezed, nagy szerencse kell, hogy ugyanúgy forrjanak össze mint a sérülés előtt álltak.

2010. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én már lassan 1 éve égettem meg az ujjamat de nagyon, és azóta nem rajzolódnak ki a barázdák rajta :)
2010. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahány milliméter kiesik az életvonaladból, annyi évet veszítettél el. Ezt mindenki tudja.


XDDDD

2010. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!