Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért váltok néha nyelvet a...

Miért váltok néha nyelvet a mondat közepén? Mit tehetnék ellene? (angol-magyar) bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval, az UK-ban lakok egy éve, többször is előfordult már velem az iskolában, hogy észre sem vettem, hogy a mondat közepén nyelvet váltottam, a többiek meg csak néztek rám hülyén.

Ez történt már fordítva is itthon, de még csak olyan volumenben, hogy bizonyos szavak magyar helyett angolul jutnak eszembe, angolul buknak ki belőlem.

Ez miért van? Normális ez? Mert akárkit kérdeztem erről, senkinek nem volt ilyen élménye rajtam kívül. :(

Márciusban szóbeli vizsgáim vannak és jó lenne, ha nem váltanék nyelvet a mondat közepén... :(


2015. jan. 8. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

velem csak akkor fordul elő ilyen,ha nagyon fáradt vagyok.


a vizsgákon majd oda kell figyelni jobban.

2015. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
Ez együtt jár a rutinosodással. Akkor jön ez, amikor a két nyelv kezd már egyenrangúvá válni az agyadban. A gyakorlással el fog múlni.
2015. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!