Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Zeneszerző hogyan lehetnék?

Pippe02 kérdése:

Zeneszerző hogyan lehetnék?

Figyelt kérdés
Érdekel a zene, sőt mi több, nem telik el úgy egy hét, hogy 4-5 alkalommal leülnék a zongorához vagy a gitárhoz és játszanék. 8 évig zeneiskolába jártam ahol zongorát tanultam és persze szolfézst is, majd utána már 5 éve úgy játszok a zongorán, hogy ami jön belőlem. Amit szeretnék, ami némiképp jellemzi az adott érzéseimet. Zenés családban nőttem fel. Most csak az a kérdésem, hogy meg tudok-e ebből élni, persze tudom az a fontos, hogy mennyire tetszik az embereknek a saját zeném. Egyébként inkább komoly zene jön ki belőlem mindenestül:D. Még azt is szeretném tudni, hogy hova mit kivel beszéljek, és hogy érdemes-e ezt megcsinálni. Mert egyszerűen ez a szenvedélyem. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 11. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerzel valahonnan egy zenét?… (Én a torrentet javaslom.)
2015. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jelentkezz a Zeneművészetire.

Reálisnak azt látom, hogy elvégzed és el tudsz helyezkedni egy zenekarban vagy zenetanárként, ami megélhetést ad és mellette szerezhetsz zenét. Hogy befutott zeneszerző legyél, ahhoz neked kell menedzselned magad, kapcsolatokat kiépítened, megismertetni magad a közönséggel. Ezt jó már az egyetem alatt elkezdened. Ha tényleg tehetséges vagy és rajta leszel az ügyön menni fog.

2015. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz befutni zeneszerőként, szóval szerintem tanulj meg magyarul is, hátha másból kell megélned.


Egyébként mit értesz azon hogy "komoly zene jön ki" belőled?

2015. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy komoly zenét játszok inkább :D
2015. jan. 12. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
azt értem, de mi az hogy komoly zene? :)
2015. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

> „mi az hogy komoly zene?”

Amelyiknek nincs humorérzéke, természetesen…

2015. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a klasszikus zene
2015. jan. 13. 01:59
 8/8 fruzsikaaaaaa válasza:

Ha kijártad a zenesulit menj zenegimibe vagy ha a gimit kijártad akkor zeneművészrtire.

De taníthatod otthon magad én is azt csinálom

2015. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!