Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnem meg az...

Hogyan szerezhetnem meg az érettségit ha az évben ki kell mennem külföldre? Vagy menjek kint iskolába? Bár azt gondolom elég ciki mert az angolom még gyenge hogy így menjen a tanulás.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.Sajnos nem tudtam annó tovább tanulni csak szakmám van. Be kell menni manapság egy gimnáziumba és elmesélni mi a helyzet?
2010. febr. 7. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Muszáj mennem,legalább kint tudok az angolommal keresni rendesen,itthon meg sehol sem vesznek fel mert baja van a jobb kezemnek is,ezért nincs érettségim mert korházakba kellett járnom,ja és még mai napig sem úgy dolgozni ahogy kellene....
2010. febr. 7. 21:56
 2/8 anonim válasza:
67%

Húzz bele, feb. 15ig lehet jelentkezni, aztán májusban már mehetsz is:P

Vagy ha van pénzed akár vehetsz is egyet:P

2010. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szakközépiskola négy évéről van bizonyítványod? Mert csak akkor érettségizhetsz. Ha nincs, akkor előbb be kell fejezned a szakközépiskolát vagy gimnáziumot. De mielőtt kimész, azért tanulj meg annyira angolul, hogy ne adjanak el, és csak ellenőrzött körülmények közé menj ki, hallani rémtörténeteket állati sorban tartott, ki nem fizetett, nyelvtudás nélküli külföldi munkavállalókról.
2010. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a középiskolát (az első évfolyamot), de sajnos nem volt elég a tudások a sok korház miatt.Mentünk mi anyukámmal magántanárokhoz viszont még így sem elég hogy felzárkózzak. Akkor holnap be is megyek egy k.iskolába és megkérdezek ami csak esedékes lehet.
2010. febr. 7. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor a teljes 4 év anyagát (még ha rövidebb idő alatt is)teljesítened kell, ez nem megy hirtelen, ebben az évben. És muszáj neked az érettségi? Szakmával is el lehet helyezkedni. Nem magyar az anyanyelved? Mert furán írsz.

2.

2010. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyummal tegnap megbeszéltük,nem maradok itthon a suli miatt mert 50.000-ból nem lehet magát fenntartania az embernek.4 év az hosszú évek lennének nekem már.Azért indulok ki így mert laktam kint Angliában 1,5 évig.Lehet változott a gondolkodásom,már más is említette.Így alakult..
2010. febr. 8. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit csináltál Angliában illetve most hol szeretnél elhelyezkedni?
2010. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyermekekre vigyáztam lehet ez lesz megint...
2010. febr. 10. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!