Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez valós eredmény?...

Szerintetek ez valós eredmény? Kitöltöttétek már a mensa online iq próbatesztjét?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó témába írom, de gondoltam itt többeket érdekel ez a dolog.


Nekem 125 feletti lett az eredményem.

Ezt írták e-mailben: "Ön elérte a jelen teszt maximumát, eredménye a mérési tartomány fölé esik."


Valóban ilyen jó vagyok, vagy ez egy könnyű teszt? Jó lenne, ha leírnátok az eredményeteket, hogy láthassam ez mennyire kiemelkedő.



2015. jan. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan jó lenne, ha az interneten utána tudnál nézni, hogy mi az az IQ. Próbálj meg valami ügyes kereső kifejezést beírni a Google-be, hátha megtudsz valamit… (Nem, nem arra kell rákeresni, hogy 'cuki kiscica'. Ugye erre magadtól is rájöttél volna?…)
2015. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha ennyire okos vagy, akkor írd le értelmesen is a gondolataid.

Nem értem miért trollkodsz...

2015. jan. 23. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

mint ahogy a neve is mutatja ez egy próbateszt. ha sikerül jó eredményt elérni rajta, az kb. azt jelenti, hogy van értelme próbálkozni náluk, mert hülye nem vagy. :)


(én már láttam olyat, aki 72 pontot ért el ezen)

2015. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ezt írta ki. Hány éves vagy?
2015. jan. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 13 évesen 121 volt az eredményeim azon a teszten (tudom, hogy 18 éves kor alatt nem ad ki értékelhető eredményt). De mivel nem vagyok egy zseni, ezért szerintem inkább könnyű a teszt. Ennek ellenére, szerintem megéri kipróbálni az eredeti mensás tesztet is. Ezzel az eredménnyel biztos nem átlagos az IQ szinted, akár könnyű, akkor nehéz a teszt.
2015. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!