Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megcsinálni...

Miért nem tudom megcsinálni az elem és rágópapírból álló öngyujtót?

Figyelt kérdés

Biztosan ismeri valaki ezt a módszert

[link]

de én is levágok egy darabot a rágópapirbol ugyan ugy összehajtom mind ahogy a linken található képen odateszem az elem végeihez de csak felmelegedik és annyi nem gyullad meg.Mit csinálok rosszul? Orbit rágópapírt és duracell elemet használtam.Valaki esetleg tudna segíteni?



#elem #öngyújtó #rágópapír
2015. febr. 21. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Új az elem??
2015. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom igazából a távirányitoba volt,az is lehet gond ha nem uj? mer ha igen akkor átugrok a boltba venni
2015. febr. 21. 13:58
 3/7 A kérdező kommentje:
vettem energizer 2a-s elemet de csak füstöl nem gyullad meg
2015. febr. 21. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám egy olcsó noname elemmel is, esetleg egy 4,5 voltos elemmel
2015. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Próbáltad azt a fémfóliás papírt máshogyan meggyújtani? Mert lehet, hogy az nem akar égni. Ha túl vékony a papírréteg és túl kevés a cellulóz- és sok az enyvtartalma, az csak füstöl, de nem lobban be.
2015. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most meggyulladt pedig mindent ugyan ugy csináltam mit elöször,mind1 az a lényeg sikerült
2015. febr. 23. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán az lehetett a probléma, hogy a csomagolónak nem az alubevonatú oldalát tetted az elem végéhez. Csak az vezeti az elektronokat, ha a papíros oldalt érinted hozzá, akkor nem működik.
2015. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!