Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tudomány szerint lehetséges...

A tudomány szerint lehetséges hogy valóban létezzenek zombik?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 10:19
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogy definiálod a zombikat. Ha a filmes verzióra gondolsz, az biztosan nem létezhet. Energiabevitel nélküli energiát termelnek. Nem lenne szükség erőművekre, ha lenne egy pár zombi.
2015. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Igen egy balul sikerült kísérlet során létre lehet hozni mutáns egyedeket állatokból illetve emberekből bár ha a létfontosságú szervek leállnak mindenképpen meghal de ha megfertőződik az agya valamilyen vegyi anyag hatására és félig elhalnak a szövetek lehet belőle elmebeteg vadállat vagy tömeg gyilkos aki akár harap és úgy viselkedik mint egy ösztön lény hogy fertőző-e vagy sem szerintem attól függ milyen anyagot kapott az ipse.. remélem ez válasz a kérdésedre nem vagyok tudós de a szeretem az élőhalottas témát.
2015. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a filmek szerint mi a zombi?

tulajdonképpen egy halott, akinek az agyának csak egy része működik, ezért nincs is tudata, élő embereket eszik, nincs fjdalomérzete, és tulajdonképen bármelyik szervét téped ki, tovább él, kivéve ha az agyát éri sérülés.


Szerinted??

2015. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vree ***** válasza:

sokszor volt kérdés :I

'Keress!' gomd jobb felső sarok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=zombi&katego..


pl. itt van az én szükségtelenül hosszú és bugyuta válaszom :p

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__64..

2015. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem mert nem élő szervezetek ezért bomlásnak indulnának ezért rövid idő tartamuk lenne,energia felvételük sincs ezért egy idő után mozogni se tudnának:)
2015. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pogi Csaba válasza:

Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.

És én is féltem amíg éltem.

2015. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csomorkány ***** válasza:
Nekem pl. ízlene az agyad.
2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet: [link] A témáról egész sokmindent leír,persze ez csak fikció.De szerintem szórakoztató és érdekes.Főleg a történetek a végén.Engem is foglalkoztat a téma,de szerintem nem léteznek.Vagy mégis? :-D
2015. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Még annyit,hogy egy minimális alapja lehet a dolognak,mert elég régen riogatós dolog a "zombi" a mai napig.De ez pont olyan dolog,hogy léteznek e vámpírok,vérfarkasok stb.Szóval lehet,hogy van alapja.De ez csak az én véleményem.
2015. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!