Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Embereket látok meghalni....

Embereket látok meghalni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez és miért? De RÉMES, MÉGCSAK 15 éves lány vagyok, de nem skrizofén!!!

A barátommal a budai várban sétáltunk tegnap előtt este. Egy kis kapun mentünk át. Egy francia forradaloból való ruhában akasztottak fel egy férfit 3 francia "forradalmi katona". A következő sarokban egy 1950-60-as évekből való ruhájú nőt késelt meg 5 másik. Az első férfi fekete hajú 28-36 év közötti a nő szőke félhosszú hajú 36-42 év körüli volt. Mind a kettő haláluk előtt mélyen a szemembe néztek, mintha könyörögnének, hogy segítsek, de nem tudtam. Rémesen éreztem magam! Csak én láttam a barátom nem.Ő azt mondta totál elfehéredtem.


2007. okt. 31. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Pszichológus vagy pszichiáter a megoldás.
2007. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
nézz kevesebb rajzfilmet
2007. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%

Hú ez nagyon durva!

Szerintem mindenképpen beszélj erről valakivel!

2007. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tade ***** válasza:
100%
Ne aggodj en velem a halott ismeroseim es hozzatratozoim beszelgetnek almomban es kerdezgetnek hogy mi ujsag hogy vannak a hozzatartozoik...eleinte furcsa volt....most mar megszoktam.....es mielott meg valaki azt mondana hogy viccelek, annak nincs igaza...ezek mind megtortent dolgok
2007. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Bárcsak nekem is lennének ilyen képességeim!A te történeted filmbe illő!Bár azért lehet,hogy nem lehet jó érzés.

Fogalmam sincs,miért lehet ez,talán kiválasztott vagy.Én a helyedbe utána járnék,hogy ezek a gyilkosságok valósak lehettek-e??Utána járnék,hogy a budai vár környékén voltak.e kivégzések,ugyanis szerintem te belelátsz a múltba!És amit látsz,az valóban megtörtént!!

2008. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ja,és lehet,hogy csak olyan helyeken történik meg,amelyeknek a múlthoz volt közük!Próbáld ki,más várban is látod-e,vagy egy régi börtönben?

Lehet,ha elmennél az aradi várba,látnád a 13 aradi vértanú kivégzését is!!!!

2008. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez parapszichológus kell.
2008. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Létezik ilyen betegség: az agy kipótolja azt, amit egyébként látsz - ezzel.

Feltétlenül orvosi segítség kell! Súlyos problémákat (pl. balesetet) okozhat már önmagában is, ha nem létező személyeket látsz.

2008. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Először is szerintem ezzel ne menj pszichológushoz! Kapásból be fognak gyógyszerezni és azt hiszik skizo vagy. Amid van az egy képesség, válogasd meg, hogy kinek és mit mondasz róla. Próbálj meg utána olvasni... pl. keresd Doreen Virtue könyveit vagy Sylvia Braun - Egy látnok kalandjai c. könyvét. Esetleg megoldás lenne "látóhoz" elmenni, de ebben az a gáz, hogy nagyon sok a szélhámos!
2008. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ez nagyon érdekes...helyedben utána olvasnék, ahogy már a többiek is mondták. Azért én a helyedben megijednék, ha ilyeneket látok. Mióta vannak ezek a látomásaid?
2009. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!