Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nektek volt sajtóhiba a...

Nektek volt sajtóhiba a szakdolgozatotokban/diplomamunkátokban?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy nagyon hülyén fogalmaztatok meg egy mondatot, vagy egy ország nevét kis betűvel írtátok stb...

Ha volt, akkor kb. mennyi darabszámra? Két három, négy öt, tíz, húsz? Kétszáz?



#hiba #szakdolgozat #sajtóhiba #diplomamunka sajtóhiba
2015. márc. 20. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem talán 1-2 ha volt. Ha sok van, akkor azt szóvá teszi a bíráló.
2015. márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Biztos van, de nem szólt senki eddig.
2015. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kétszáz?

Ember, te elolvastad a szakdolgozatod?

2015. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kétszáz?

Ember, te elolvastad a szakdolgozatod?


Nem értem miért kérdezed ezt. Megkérdeztem, hogy volt-e valakinek kétszáz hibája...

2015. márc. 21. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy pár:D Két 2.3.-as fejezet lett véletlen, egy helyen nem írtam mértékegységet egy táblázatban, két helyen pedig elcsesztem a mértékegységet (az egyik esetben ott is el volt rontva, ahonnan kiírtam).

De ami a legdurvább, hogy két példányt köttettem, mert egyet a konzulensem kért. Az még mindig nálam volt, mikor mentem védeni, és előtte nap vettem észre, hogy egy oldal kimaradt a nyomtatásból. És a mai napig nem tudom, hogy abból is kimaradt-e, amit leadtam, vagy abban megvolt:DD

2015. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért kérdezed ezt."

Mert ha elolvasod, a 200-ból legalább 180-at észreveszel.

2015. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mai világban ha bekapcsolod a word helyesírás ellenőrzését, akkor a bagatel hibákat elég egyszerű kivédeni. 200 hiba szerintem már olyan szinten szembetűnő, hogy azt valaki meg fogja említeni egészen biztos! Nekem a túl nyakatekert mondatokra is felhívta a figyelmemet a konzulensem, hogy ezt fogalmazzam át. Egy-kettő hiba biztosan maradt még is az enyémben is, de szerintem nem olyan durva.
2015. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!