Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Holdon lehetnek űrlények?

A Holdon lehetnek űrlények?

Figyelt kérdés
Ma mesélte töri tanárom hogy ő neki azt mesélték meg többször is látta interneten. Hogy földön kívüliek vannak a holdon és azért nem is mennek vissza a holdra mert az űrlények mondták az űrhajósoknak hogy soha többé ne menjenek vissza. És az ufók úgy figyelnek minket mint mi az állatokat az állat kertben.. Nem tudom menyire igaz és hogy mennyire kérdeztem hülyeséget

#állat #földönkívüli #UFO #állatkert #holdon #figyelnekazufók
2015. márc. 26. 21:19
1 2
 11/11 Wadmalac ***** válasza:
73%

Eszembe jutott az én középiskolai töri tanárnőm, aki Balassi verset elemezve a sólyom említését az önfeláldozás jeleként értelmezte, mert SZERINTE sólyommal úgy vadásznak, hogy kikötik valahová és a többi madár rácsap, azokat meg lelövi a vadász. Persze ezt verselemzés felelésnél így kellett visszamondani is. A sólyom és az uhu közti néminemű biológiai különbség nem igazán tudta megzavarni. És ez egy vörösdiplomás töritanár volt.

Isten óvj minket a szakbarbároktól.

2015. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!