Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezt szeretném elkészíteni....

Ezt szeretném elkészíteni. Milyen anyagot ajánlotok gyújtáshoz és alufólia helyett?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, szóval 3-at elkészítettem. Ebben a hurkapálca darab mikor meggyújtottam alulról az elégett. Robbanás volt, de csak a hamut lőtte rá a papírra. A 2-nál nem történt semmi, és a harmadiknál sem.

Szóval 3/1 sikerült, de az se lőtte ki, hisz már benne elégett a darab. Szóval 3/0.

Mit használjak az alufólia, helyett?!

A gyufának a végéről szedtem le a gyúlékony anyagot. Ha tudtok mondani valami mást, hogy mit használjak e helyett, mivel sokáig tart egy doboz gyufának minden egyes száljáról lekaparni az anyagot.

Az alufólia helyett azért akarok mást használni, mivel megég alulról és a szaga is lesz neki, és olyan sokáig nem bírná.



2015. ápr. 3. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami lemaradt. Például az, hogy miről is van szó.
2015. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akartál pl valamit linkelni??, mert csak annyi jött le hogy valamit ki akarsz lőni.
2015. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jah tényleg, bocsánat, csak belemerültem a leírásba és elfelejtettem.

Itt a link:

[link]

2015. ápr. 4. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tetszik ki is fofom próbálni szerintem.

Arra gondolok hogy az alufólia helyett talán egy rádió antennájának egy darabja jó lehet. A gyufafej helyett semmi nincs, petárdából, sikoly rakétából tudod kiszedni a fütyülőelegyet meh a flash powdert. De a legegyszerübb a gyufafej, mert ha nincs épp petárdád ezeket otthon megcsinálni bonyorult és macerás. Pálcs helyett egy feldarabolt szeg kell, ami kicsit azért már komolyabb. Na én is kipróbálom hátha sikerül. Jó szórakozást!;)

2015. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi. Kifogom próbálni én is még egyszer. :) Neked is Jó szórakozást! :D
2015. ápr. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!