Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Anyukám ezt álmodta velem...

Anyukám ezt álmodta velem kapcsolatban. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Anyukám ma éjszaka azt álmodta(de szerinte ez azért van,mert tegnap sokáig nem vettem fel a telefont,és megijedt,hogy valami baj van velem)hogy meghaltam.Megijedtem mikor ezt elesélte,de eszembe jutott, hogy az álmoskönyvekvekben ez valami olyasmit jelent,hogy egészséges leszel,de az gondolom arra vonatkozik,mikor az ember saját magát látja meghalni.Anyukám engem látott meghalni.Nekem is volt már olyan álmom,hogy őt látom meghalni.Mit jelent?
2010. febr. 28. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy hosszú, egészséges életed lesz. Legalábbis úgy tudom.
2010. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szóval így is azt jelenti?

Én is ezt olvastam, csak én úgy, hogy ha az ember magát látja meghalni az jelenti ezt.

2010. febr. 28. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal így is azt jelenti. Én már álmomban eltemettem az egész családomat, a párom pedig a karjaim közt halt meg. Nem volt kellemes, de reggel felébredve megkönnyebbültem.

első

2010. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokáig fogsz élni!! :))

Akinek a halálát terjesztik, vagy megálmodják, hosszú életre számíthat.

2010. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztató és gyors válaszokat:)

Igazából na éjszaka én is álmodtam valamit...ami ijesztő és kellemes volt egyben..csak nem tudom leaírjam-e ide,de lehet hogy lefogom.akkor megpróbáltok arra is válaszolni?

ezt egyáltalán nem találtam google-ben.

2010. febr. 28. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:

én álmodtam már meg a saját halálomat és a temetésemet.

Állítólag hosszú életet jelent, de csak a saját halálod megálmodásakor jelenti azt. Ha más álmodja azt nem tom.

2010. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, amit anyukád mond: az agya eltette a "mé nem veszed má fel" aktát a "jelentéktelen ügyek" rekeszbe.
2010. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írjad!!
2010. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy nagyon szeret, es nagyon felt teged! Neadj okot arra, hogy aggodjon!!!
2010. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)


Akkor leírom mit álmodtam tegnap..

Édesapám meghalt sajnos két évvel ezelőtt,és vele álmodtam.Többször álmodtam már vele,és vele és anyukámmal is egyszerre.Az álmaimban,mikor vele álmodok,pl.többször álmodtam,hogy találkozunk,és megölelem,mindíg tudatában vagyok annak,hogy ez lehetséges.álmaimban mindíg tudom, hogy ez csak egyszeri alkalom,mert nem történhet meg,de tegnap valami mást álmodtam.A jelenet szintén az volt,hogy megölelem,viszont álmomban ilyet még sosem éreztem:FIZIKAILAG éreztem mikor megöleltem.Éreztem a testalkatát,a bőre melegét,a hangját,mindent..hihetetlen volt.Állítólag az álmunkban nem érzékelünk anyagokat,de ez most megtörtént.Szerintetek miez?

2010. márc. 1. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!