Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem lehet valahogy visszamenni...

Nem lehet valahogy visszamenni az időben és megváltoztatni a jelent?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de akkor is nincs rá valami mód?
2015. jún. 20. 19:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
82%
Nem.Ha az elet is olyan lenne mint a konyv ki lehetne torolni belole dolgokat de a nyoma mindig ottmaradna.
2015. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Igen, hülye kérdés, de nálad ez normál.
2015. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem lehet! Pedig jó lenne. Én s visszamennék, és megváltoztatnék az életemben sok dolgot, amit elszúrtam fiatalon.
2015. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
13%
De van rá mód, de asszem jelenleg ez az egy.Gyorsabban kell mozognod a fénysebességnél és akkor vissza tudsz menni az időben.
2015. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

Tehat tudod, hogy hulyeseget kerdezel, de csakazertis, legyen ra mod?


Talan fel kene noni.

2015. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
44%
It's like a big ball of wibbly-wobbly timey-wimey.....stuff
2015. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Ha visszamennél innen azzal az okkal a múltba, hogy megváltoztasd a jelent, nem mehetnél vissza mivel a "rossz" jelen okozta azt, hogy vissza akarnál menni megváltoztatni azt. Ergo nem mehetsz vissza ebből az okból, hogy megváltoztasd a jelent.


Ha valamit megváltoztatsz a múltban, kihatása van a jövőre, azaz a mostani életed a te, vagy más változtatásai miatt ilyen (csak most feltételezzük hogy lehetséges). Hiába mész vissza, ugyanez lesz, mert ezt tapasztalod.


Felesleges ilyenen gondolkodni. Felesleges lenne az időutazás. Minek cikázni ide-oda az időben ? Hitlert nem tudnánk megölni, max "eltűnne" (ahogy meg is történt), de pl 1924-ben nem ölhetnéd meg, mert ott volt 1941-ben, mindenki tudja. Az már más kérdés mi lett vele ! És más kérdés hogy direkt alakult-e így a jelen vagy sem ! Aki utazásának nem Hitler volt az oka, pl ha a múltból ment 1945-be, és látta hogy itt ez a faszi, öljük meg hadd legyen szebb a jövő (igaz öngyilkos lett), az meg tudja változtatni, a jövőt ! Ha nem ő a célpont, hanem más, akkor sem ölheted meg, mert tudod mi lesz a jövőben. A múlton SEHOGY SEM tudsz változtatni, csak a jelenen, és a jövőn. Ezen belül csak a saját jeleneden, és jövődön.


Legalábbis ez az én "elméletem".

2015. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még ha vissza is tudnál menni a múltba (ami hidd el, nem könnyű), még akkor sem tudnád megváltoztatni a jelent, bármit is csinálnál..
2015. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Röviden és tömören: Ami egyszer megtörtént azt már nem lehet csak úgy elfeledtetni a múltal!
2015. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Most a múltban vagy, és épp megváltoztatod a jelent. Igyekezz, hogy jobb legyen :)
2015. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!