Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Grafologiai . Segitene valaki?

Grafologiai . Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Szeretnem kielemezni az irasomat(ingyen,magamnak) ezert szuksegem lenne egy oldalra ahol talalok nehany alapveto ertelmezest.Ugy tudom ez meg a palyavalasztasban is segithet amire most eleg nagy szuksegem lenne.

Kosz elore is,esetleg ha valaki leirja hogy lehet felteszek egy kepet az irasomrol,hatha ugy valaki ki tudja elemezni.


2010. márc. 1. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

engem érdekel a grafológia de a neten sajnos semmi jó odalt nem találtam,ami igazán tetszett volna,én inkább könyvet tudnék neked ajánlani:Szepes Mária Pszichografológia című könyve nagyon jó,én rengeteget tanultam belőle,hobbiszinten foglalkozom grafológiával.

Sok ismerősömnek kielemeztem az írását és azt mondják,90%-ban talált,az íráselemzésem.Ehez kell egyfajta beleérző képesség is.

2010. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ugy tudom ez meg a palyavalasztasban is segithet"


Ezt komolyan gondolod? Nem tudod hogy mi érdekel mihez érzel tehetséget milyen tantárgyakból vagy jó és az írásból akarod megállapítani?

2010. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem az a lényeg, miből jó és miből nem, az, hogy mire vannak leginkább ambíciói és mire egyáltalán nincs. Az írásából mindenkiről kiderül, hogy kicsoda, és néha tényleg okozhat meglepetést, ha szakértelem megfelelő.
2010. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

masodiknak uzenem hogy egyaltalan nem ezt irtam....

Nem az akarok lenni amir az irasom akar,hanem kivancsi vagyok miben lennek tehetseges...

2010. márc. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!