Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik a lépései egy új eszköz...

Mik a lépései egy új eszköz feltalálásának a publikálására?

Figyelt kérdés
A minap tevékenykedtem és közben rájöttem, hogy egy eszközzel sokkal kényelmesebbé és biztonságosabbá lehetne tenni azt. A terven még dolgozok. Hová forduljak az ötletemmel? Köszi a válaszokat! (remélem nem lőttem mellé a témakör kiválasztásánál)

2015. júl. 15. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt első körben szabadalmi oltalom alá szokták helyezni. Ehhez a szabadalmi hivatal ad segítséget, de nem olcsó.

Gugli: szabadalmaztatás menete

2015. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem akarod szabadalmaztatni, akkor el lehet vele menni szakmai találkozókra, bemutatókra, vásárokra. Vagy meg lehet keresni cégeket, akiket esetleg érdekel. Szakmai lapoknak is lehet cikkeket küldeni, de ha úgy látják, hogy szakmailag kifogásolható a szöveg (érzik rajta, hogy nem igazán értesz hozzá), akkor nem közlik le.
2015. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!