Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ilyen oldal MAGYARUL létezik?

Ilyen oldal MAGYARUL létezik?

Figyelt kérdés
Mármint olyanra gondolok hogy felrakják hogy milyen problémára kell választ találni és lehet pályázni a tervünkkel pénzért? pl: [link]
2015. aug. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem találtam hasonló magyar oldalt. Ismerem az oldalt szerintem magánember nem tud ilyen szintű fejlesztéseket véghezvinni (egy pár kivételével)és a fizetés meglehetősen gyenge ha figyelembe vesszük a fejlesztések által generált hasznot.

Pl: Olyan repülőgép szárny kiképzés vagy bevonat ami csökkenti a szárny súrlódását a levegőben, 100 ezer USD. Én ezért milliókat (USD-ben) kérnék és egy rendes szélcsatornát is építeni kellene.És ha nem fogadják el vagy egy másik csoport egy kicsit jobb eredményt ér el akkor a befektetett pénz?

2015. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért a 100000 USD elég jó kb 28 000 000 Ft
2015. szept. 1. 15:37
 3/3 Keresek93 válasza:
Attól függ mit használsz ha cromot a kor van a cromnak egy olyan alkalmazása amivel le tudod fordítani pillanatok alatt!Jobb egér gomb oldal fordítás ha csak az a probléma hogy nem érted!
2015. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!