Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen támát érdemek kidolgozn...

Milyen támát érdemek kidolgozni DSD-re?

Figyelt kérdés
A2- B1 szintet szeretném elérni. Valami könnyebb témára gondoltam. Csak az a gond, hogy nem igazán sportolok és nincs háziállatom sem. Köszönöm a válaszokat

2015. szept. 7. 17:27
 1/1 anonim válasza:

Jó, ezek nincsenek/nem csinálod, de csak van valami más, ami érdekel.

Mit szeretsz? Mi az, amivel nagyon képben vagy. Amiről már most tudnál sokat beszélni, nem csak bemagolsz egy szöveget egy random témáról, ami nem is áll közel hozzád.

Én pl a kedvenc könyvemről csináltam. Filmek, könyvek, sorozatok? Valamilyen kultúra? Valamilyen személy, akit kedvelsz/akiert rajongsz? Kedvenc márka? Zene? Rengeteg a lehetőség, te ismered a saját érdeklődési körödet, az alapján válassz témát, ami érdekel is, és szívesen fogod majd csinálni a prezentációt. Barátnőm pl a vegetarianizmusról csinált, mert ő vegetáriánus, gondolkozz bármiben, nem ismerlek, ennél konkrétabb tanácsot nem tudok adni.

2015. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!