Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon ez igazi vagy fake?...

Vajon ez igazi vagy fake? Tényleg mindnek olyan a bejárata, vagy shopolták?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 17. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi a közös Izraelben, Egyiptomban, Mexikóban és Indonéziában? Válasz: rohadt meleg van. Ezek a bejáratok elsődlegesen azt a célt szolgálták, hogy minél hamarabb le lehessen hűteni az épületet (mivel akkor még nem volt légkondi). Nem kell semmi űrlényes dolgot belelátni...
2015. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Pont olyan az ajtónk, mint a szembe szomszédé, akkor most ufók építették a házunk? nem teljesen értem a logikát.
2015. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ja, nem, nem magamtól láttam bele űrlényt, hanem a fb-posztban kérdezik, hogy hozhatták-e alien-ek létre...

igaz, hogy hűteni kell a melegben, de inkább az a kérdés, hogy mitől ugyanolyan a lyuk... (meg hogy tényleg mindnek olyan-e és nem csak photoshopolták a fb-képet, hogy mind3 oszlop aljára azt rakták be)

2015. szept. 17. 12:01
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Az alapvető matematika (téglalap ismerete) mindenhol ugyanaz volt már akkor, amikor még úgy, mint matematika, nem is létezett. A hármas szám pedig egy rakat vallásban pozitívumot jelent (legtöbb esetben szerencsehozó szám), így nem véletlen, hogy a 3-at próbálták a lehető legtöbb helyen megjeleníteni.


De mivel nem éltünk abban a korban, és ma már nem él az abban a korban élt ember, így csak spekulációkba lehet bocsátkozni.

2015. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
A mai házak többségén is van 2 ablak az ajtó mellett.... talán mert így a legpraktikusabb?
2015. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Az egyiptomi piramisoknak SOHA nem volt ilyen bejárata!
2015. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tislerics Máté ***** válasza:
52%

Ez csak akkor lenne furcsa, ha mondjuk 17 bejárat lenne mindegyik kultúrában, és ráadásul minden épületnél. De az hogy három bejárat, három random kiragadott épület esetén. Ez nem jelent semmit!


Sőt: Inkább az lenne a furcsa, ha nem találnák ilyen bejáratokat a Föld eltérő pontjain...

2015. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Photoshop.

1) Nincs megnevezve, hogy konkrétan melyik piramisokról van szó.

2) A mexikói piramisok között van olyan, amelyiknek 3 bejárata van.

3) Az egyiptomi lépcsős piramisoknak csak 1 bejárata van.

4) Én nem találtam olyan indonéz piramist, ami hasonlítana a képen láthatóra.

2015. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5) Az árnyékok iránya az egyiptomin nem stimmel...
2015. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tislerics Máté ***** válasza:
52%

JAJJ én most látom hogy ezek itt úgy vannak megcsinálva mintha a piramisok előtt lennének a kapuk... LOL hát ez orbitálisan nagy photoshop FAIL :D Azt hittem a kapuk külön képek... erre meg most látom hogy itt azt akarja elhitetni hogy ezek a piramisok előtt vannak... :D


Annyira selejt, hogy még első ránézésre se tűnt valósnak :D

2015. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!