Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fogalmazás: Piros Toll?

Fogalmazás: Piros Toll?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Pénteki napon kicsit berágott az angol tanár, és azt mondta, hogy aki beszélget arról fog fogalmazást írni amiről éppen szó van. Persze hogy én beszélgettem, valami során előjött hogy piros toll és most erről kéne esszé-t írnom... Nem lényeg hogy angolul legyen, de megköszönném ha írnátok valamit :)



2015. okt. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a piros toll


egy szep napos nap volt, az iskola csak 1 honapja kezdodott. meg tartott a nyari szunet hatasa, a jo ido is beszelgetesre sarkallt minket, figyeles helyett. a tema valtozatos volt, de a tanar eppen akkor hallott meg minket, amikor a PIROS TOLL-rol esett szo. semmi kulonleges nem volt ebben a piros tollban, megis az ev elejen megbeszelt fegyelmezesi modszer miatt most megis errol a PIROS TOLL-rol kell irnom.

ezt a fogalmazast is a piros tollammal irtam.

2015. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Piros Toll egy indián, aki egy kis sátorban él az erdőben. A nevét onnan kapta, hogy amikor a többi indián éppen a sápadtarcú angolok nyelvét tanulta, akkor ő a barátjával beszélgetett. Ezért az indián tanító azt a nevet adta neki, hogy Piros Toll. A kis indián ezért inkább elbujdosott és azóta is egy kis sátorban él, távol a többiektől. :P
2015. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy 1 oldalasnak kell lennie, de ezeket azért odaírom a wikipédiáról kimásolt szöveg mellé, amiben épp azt magyarázom mi az a piros és mi az a toll :D
2015. okt. 4. 17:38
 4/5 anonim válasza:
100%

Egy piros toll, mellyel gondolataimat vászonra véshetem. A szürke hétköznapokat vele vörösre festhetem. Színe ez a rózsa szirmának, s a tűz ropogó lángjának.

Ám nekem ez csupán egy téma volt az osztálytársammal, ami miatt most büntetésemet írom e tárggyal, s szánom bánom ahogy a sorok közt haladok, remélem az angol tanárom arcára majd mosolyt csalok.

2015. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!