Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fizika! 1m hány km, és miért?

Fizika! 1m hány km, és miért?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy hogyan kell átváltani kisebbről nagyobbra (pl.: 1 cm hány m). Kérlek magyarázzátok el nekem!

Normális válaszolóknak előre is köszönöm

13/l



2015. okt. 6. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tök lényegtelen hanyadikos anyag.

Mi előbb vettük, de valaki 50 évese sem fogja tudni.

2015. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor állítsuk azokhoz az értékelési rendszert akik 13 évesen nem ismerik fel az osztást? És még sértve is értik magukat önön tudatlanságuk miatt.

Bírom azt, mikor azt mondja a diák, hogy nem érti a fizikát, "szar" a tanár, mert nem magyaráz. De az esetek nagy többségénél nem a fizika hiányzik, hanem alap matematika ismeret (lásd most: osztás).

Tanulni kell, ha nem megy többet, ha így se akkor elsőnek meg kell tanulni tanulni!


Nem csak a diák a hibás!

Kell hozzá a tanár is, szülő is, de a legtöbbet mégis a diák teheti.

2015. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez a komment azoknak szól, akik csak kritizálni tudnak: bocsánat hogy nem voltam ott az órán, de nem tudtam menni családi ok miatt... Magamnak meg nem tudom elmagyarázni az anyagot!
2015. okt. 8. 05:32
 14/20 anonim ***** válasza:
14%

Bocsánat, de melyik órán nem voltál ott?

Az ötödikes fizikán vagy a másodikos matematikán?

De 13 éves korodra mindkettőt átismételhetted volna!

2015. okt. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A tanulók csak a süket dumát nyomatják, meg a kifogást keresik, utána meg reklamálnak.

Annak idején ha valaki nem tudott bemenni az órára, akkor másnap elkérte valakitől a füzetet és bepótolta az anyagot.

Mindent meg tudtunk oldani, pedig nem volt okostelefon, meg facebook, laptop, meg a f(a)sz tudja mi.


Most ott van mindenkinek az okostelefonja, egész nap a facebookot nyomogatja az a sok barom. Ott van a telefonban nem tudom hány megapixeles kamera, bazi nagy lcd kijelző, stb.

Hogy a rossebbe nem jut ezeknek eszükbe, ha lusták elkérni egymástól a füzetet, legalább küldenék el egymásnak az anyagot, elektronikusan. Lefényképezés 5 másodperc, elküldés 5 mp.

Nem igaz, hogy nincs 10 másodperce valakinek erre szánni!

(Márpedig aki erre nem hajlandó, az megérdemli hogy karót kapjon).

2015. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Szóval:

Ezt a 6 év alatt NEM vettük matekból. És különben is...Kik vagytok ti, hogy aztállítsátok ami nem igaz...

Meg a füzetet elkértem, lemásoltam, de attól, hogy lemásolom, még nem fogom megérteni az anyagot!

Milyen érdekes hogy erre a kérdésre csak egy ember tudott válaszolni, a többi meg csak okoskodni tud!

2015. okt. 9. 06:33
 17/20 anonim ***** válasza:

Neked sem furcsa, hogy a többség szerint alapismeret az osztás.

Egyébként nem egy, hanem három válaszoló adott segítséget.

Ha nem megy a némaértő olvasás, akkor tényleg azzal van baj, hogy nem tudsz tanulni.

2015. okt. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd magadra kérdező!

Te legalább megkerdezted. Ez a helyes út. "Haters gonna hate."

Akik csak bántani tudnak emiatt, sokkal nagyobb gonddal küzdenek, mint te. Ezt el lehet mondani, magyarázni kedvesen is, de ahhoz egy emberi szintet el kéne érni. Sokaknak ez nem megy. És ezt nem is fogják tudni megtanulni, mert órán nem fogják nekik elmondani, hogy ne legyenek gorombák.

2015. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A gorombaságról T.Kérdező is mesélhetne, mert a kitörölt hozzászólása nem semmi volt.

De tartsuk csak burokban, meg álomvilágban, nem kicsit fog koppanni (sajnos)!

Nem megsértődni kell, hanem utána nézni, és megkeresni a probléma okát.

Be lett linkelve 2 oldal, ahol ezek le vannak írva, csak annyi lett volna a feladat, hogy az

1-et elosztja 1000-rel.

2015. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
@19 valóban. A törölt kommentet nem láttam. A többi hozzászólás önmagában feleslegesen sértő. De a történet valóban ennyi: ott a két link.
2015. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!