Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kiknek kel szolni ha kitalátam...

Elektron20 kérdése:

Kiknek kel szolni ha kitalátam egy uj energia forást?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 04:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előbb dolgozd ki a működőképes modellt, mert itt mindent ellopnak.
2015. okt. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát elég ha itt van a fejembe
2015. okt. 11. 06:57
 3/11 A kérdező kommentje:
viszont már megcsináltam csak szét is setem mer veszélyes volt tul sok volt az energiája és az a gáz nincs ami kordában tarcsa és az meg a másik hogy egyre nővekedet az energi!
2015. okt. 11. 07:02
 4/11 A kérdező kommentje:
mindegy maradok a mágnes energiánál az ecerőb !
2015. okt. 11. 07:03
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

" kel, szolni, kitalátam, uj, forást, setem, mer, tul, tarcsa, nővekedet, energi, ecerőb "

Csak ennyi hibát találtam. Nem szégyelled magad hogy egy harmadikos szintje alatt vagy?.

2015. okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól tartok, akiknek szólni szeretnél (mindegy kik), nem fognak hinni neked, amint megszólalsz. Ezért egy lehetőséged van csak. Megcsinálod magadnak, használod, kidobsz minden más energiaforrást. Ekkor egy idő után észre fogják venni ennek működését, ez jelenti szavaid hitelét.

Enélkül azonban nem lesz soha hiteles, amit mondani kívánsz. Az élet így működik, de gondolom erre magad is rájöttél, hiszen ismered a természet rendjét.

2015. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ecerőb"


Ezen besírtam :DD

2015. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem kezdj el előbb megtanulni magyarul, vagy ha ez nem megy akkor remélem angolból perfekt vagy mert addig nem nagyon fognak komolyan venni még nem tudsz egy értelmes mondatot leírni


energiaforrást nem hiszem hogy ki lehet találni

legjobb esetben is valami új módszert találtál ki amivel energiát tudsz kinyerni


a legelterjedtebb energia előállítók általában hőenergiát állítanak elő és abból csinálnak előbb mozgási energiát abból meg elektromos áramot

2015. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdező stílusában!


Szólly nékem, ha valóban ecerő a cuccod, majdan akor hasznosicsuk eggyütt, nem kellesz, hogy valaki lenyújja!

2015. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ólalycégekknek hogy bérgyíkkost kűldgyene.
2015. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!