Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szakdolgozathoz keresek...

Szakdolgozathoz keresek kutatást. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan országos kutatást(okat) keresek, amiben középiskolásokat és egyetemistákat kérdeznek az alkoholfogyasztási szokásaikról. Tudnátok segíteni, hol találok ilyet? Esetleg, aki szociológiával foglalkozik, tudna tanácsot adni?


Köszönöm szépen! :)



2015. nov. 16. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Hirtelen ennyit találtam, de van néhány folyóirat, például Egészségfejlesztés ( [link] Népegészségügy ( [link] Anthropologiai Közlemények ( [link] amiknek ha a tartalomjegyzékét végigböngészed esetleg találhatsz hasznos irodalmat.

2015. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, nagyon aranyos vagy! Igen kozepiskolasokrol talaltan én is, ami nehezebb, az az, hogy egyetemistakrol talaljak országos felmerest, kutatást. Esetleg, ha arra bukkanna valaki, nagyon hálás lennek, nekem nem sikerult.
2015. nov. 17. 00:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert!
2015. nov. 17. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!