Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lehet most az eltemetett...

Mi lehet most az eltemetett tárgyaimmal?

Figyelt kérdés

9 éve mikor eljöttem szüleimtől egy csomó személyes dolgot nem tudtam wlvinni, pl.napló, magnókazetták, régi levelek, stb. És mivel szüleim rohadtul kíváncsiskodók és nem tartják tiszteletben a magánéletet, úgy döntöttem hogy átmeneti megoldásként elásom a föld alá ezeket. Vagy 15-20 szatyorba csomagoltam be őket és kb fél-egy méter mélyre temettem.

Azóta sajnos elfelejtettem a pontos helyét így fel kell majd túrjam a kertet miatta. Na mindegy.

A kérdésem az hogy 9 év alatt tönkremehettek azok a dolgok a földben? Vagy a szatyrok megvédhették vajon az állagukat?


2015. nov. 22. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel még olvashatók lehetnek. De a talaj nedvessége valamennyire beleszivároghatott, nem vízhatlanul ástad el. De a 15-20 szatyor az elég jó védelemnek hangzik és a 9 év nem túl nagy idő.

Elásáskor egy betonvas darabot vagy nagyobb vasdarabot is el kellett volna ásni, és akkor fémkeresővel hamar rá lehet találni. A betonvas is elég, ami függőlegesen áll de nem áll ki a vége a földből. Hanem a vége kb. 20 cm-re van a föld alatt, akkor azt fémkeresővel nagyon könnyű megtalálni.

2015. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. nov. 27. 11:31
 3/3 anonim válasza:
Megtaláltad? :D
2018. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!