Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Én úgy tudom hogy a fekete...

Én úgy tudom hogy a fekete lyukban az eseményhorizont mögött nincs valódi égitest. A fekete lyuknak nincs belső szerkezete, kifelé pedig csak a tömege, töltése és perdülete nyilvánul meg. Feltevést a kopaszsági elv alá támasztja?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 20:27
 1/4 Molyember ***** válasza:
54%
Érdekes, hogy a kérdésedben milyen jól elkülönül a másolt és a saját szöveg. :)
2015. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Úgy FELTÉTELEZZÜK, hogy odabent a tér, idő és anyag fogalmai az idekinti formájukban értelmezhetetlenek.

De nem TUDJUK, mi van odabent.

2015. dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég merész dolog ebben a témakörben azt írni, hogy tudod.

De volnál szíves forrásmegjelöléssel alátámasztani a "tudásodat"? Wikipédia sajnos nem hiteles ebben a témakörben (sem), mert nyílt szerkesztésű, bárki írhat bele, akár orbitális hülyeségeket is.

2015. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 logs ***** válasza:
100%
nekünk az asztronómia prof azt mondta, hogy magának az eseményhorizontnak az átlépésekor nem változik meg semmi, nem érzékeled. a fekete lyuk közepében, a szingularitásnál van probléma. szóval ennyiből van szerkezete (középen a szingularitás, körülötte normál/erősen hajlított téridő), bár igen, a tömeg a középpontban koncentrálódik
2015. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!