Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz ez? VILÁGVÉGE? Linkel együtt

Pacaaa kérdése:

Igaz ez? VILÁGVÉGE? Linkel együtt

Figyelt kérdés

Elolvastam egy állítást,miszerint lesz világvége és már pontosan ki is számolták hogy mikor.


Nem tudom hogy hidjek -e ennek,mert van a nagyimnak egy nagyon régi könyve,amiben 2005.re várták a világvégét.

Szerintem jobb lenne ha senki sem számolgatná hogy mikor lesz,mert ahogyan én is el olvastam,ma éjje biztosan roszul fogok aludni.

Szerintem nem egy egészséges dolog,ha előre tudjuk majd mikor lesz mindennnek vége,márha igaz az állítás.


ITT A LINK:


[link]


2010. márc. 24. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

NEM LESZ VI-LÁG-VÉ-GE!


Most elolvastál egyet amely szerint nem lesz.

2010. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
szerintem édes mindegy hogy 7.59 milliárd év mulva mi lesz mert úgysem fogunk akkor már élni :) se senkink :) és nem fogunk tudni róla :) magam is aggódom emiatt de fölösleges mert ez egyszer úgyis bekövetkezik nincs olyan hogy örök.. :) de emiatt ne izgulj :) nagyon nagyon soká lesz és pontosan senki nem tudja megállapítani :) mégis hogyan tudná? ez csak téveszme :)
2010. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De én az AVATART sem ugy néztem meg hogy jó a grafikája..

Hanem belegondoltam hogy mivan ha I G A Z?

Jó nem pont 3 méteres tűrkíz színű emberekre gondoltam :)

De mivan hogyha télleg keresik a megélhetőséget egy másik bolygón?

Elvégre a tudósok sokmindent ellhallgatnak,megtartják az ő kis okos fejükben...

2010. márc. 24. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy ne izguld végig azt a pár milliárd évet: [link]
2010. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek hamarabb szétbarmolják ezt a bolygót, mintsem bármelyik hű-de-igaz jóslat bekövetkezne.. Egyébként nem tudom észrevetted-e, vagy tudod-e, de folyton voltak, vannak és lesznek is ilyen világ végét jelentő jóslatok. Bevált közülük egy is? NEM

Szerintem sokkal reálisabb probléma, hogy az emberek felélnek mindent, és ők teszik majd lakhatatlanná jelenleg még élőhelynek nevezhető környezetünket.

2010. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az ember pár százezer éve uralja a bolygót, 2.7 milliád éve alatt szerintem minimum körbeutazzuk a világűrt egy nyár alatt, bár valószínűbb hogy előbb megfulladunk a kipufogógázban
2010. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
De buta vagy. A világvége 2012-ben lesz. Nem láttad a moziban?
2010. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a nap kb hét milliárd év múlva bemondja az unalmast és felperzseli a földet. De ez csak egy apró porfészek egy galaxis egyik szélén. A világ ezt a pusztulást kiheveri...
2010. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyaltalan ne izgatsd magad ezen es hasonlokan. aludj nyugodtan. az emberiseg addig biztos h lepjunk le a foldrol vagy ha nem te mar igysem fogsz rola tudni h h alakult. jo ejt
2010. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan egyszer vége lesz a földi életnek, mert mint minden csillag, a Nap is vagy felrobban, vagy összeroskad. De ha belegondolsz, hogy az emeberiség 5000 év alatt eljutott a rovásírástól az atombombáig, szerinted mi lesz itt 500, 5000 vagy épp 5 millió év múlva? Mit aggódsz évmilliárdokon, amikor a mi léptékünkkel ez végtelenül sok idő...


(Ja és írd le százszor: "A hisz igének egyes szám első személyű, felszólító módú alakja a HIGGYEK.")

2010. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!