Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » / koszivu ember fiai/ valaki...

/ koszivu ember fiai/ valaki segitene a kerdesekben?

Figyelt kérdés

Szoval megneztuk a filmet de nem nagyon ertettem.es beteg is voltam.nem tudtam figyelni. Viszont kaptunk egy csomo kerdest es ezekben kene surgosen segitseg holnapra.

1.)milyen tipusu zenere tancoltak az estelyen?

2.)Odon hol mondja el unnepi lelkesito beszedet?

3.)a becsi forradalom leverese utan milyen zaszlo kerul a Plankenhorst hazra?

4.)melyik varat foglaltak el a magyar felkelok?

5.)kivegzik e a legyozott csaszari tiszteket?

6.)ki az aki elarulja a magyar felkeloket?



Es azt hiszem ennyi:D elore is nagyon koszonom a segitseget


2016. febr. 7. 17:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszer nyugudtan lehet ilyet csinalni.ez nem jelenti azt.h akkor mindig csak filmet nezunk.. mivel nem ez a kotelezo olvosmanyunk.nem akart a tanarunk meg ezzel us terhelni.. igy is olvasunk eleget.
2016. febr. 8. 13:47
 12/13 anonim válasza:
Nyiss meg kb. 5 roviditett koszivu ember fiait. Olvasd el mind. Igy a tortenetevel is tisztaba leszel es szerintem ezekre a kerdesekre kapsz roluk valaszt. :) En sajnos nem tudok erre a kerdesre neked valaszolni,pedig Aranyból ès Jókaiból ma írtunk tz-t. De mi inkább az Arany emberbe mèlyedtünk bele. Az ember tragèdiáját csak nagyon dióhèjba èrintettük ès annyit mondott a tanár ez általánosban volt kötelező.
2016. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem ket kulonbozo verzioban is megvan az olvasonaplo. Az egyik 4709 szavas, a masik 4624 szavas. Ha valakit erdekel, irjon.
2016. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!