Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]

Ne csak annyit írjatok hogy menyire tetszik, vagy hogy tényleg milyen jó gondolatok! hanem kérlek fejtsétek is ki a válaszaitokban a gondolataitokat!



2016. febr. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szemét oldal, a hiszékenység-ipar része.

Rögtön az elején kiszúrtam egy bődületes nagy hazugságot:

"1923-ban, a nagy marsközelség idején, a Föld több pontján, tekintélyes nagyságú rádiótávcsövekkel, kb. 40 másodperces, többször ismétlődő jelet fogtak a Marsról."

A Nap rádiósugárzását 1942 februárjában fedezték föl. A rádiócsillagászat csak ez után indult fejlődésnek. 1923 körül még nem álltak rendelkezésre rádióteleszkópok.

2016. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik leghulladékabb oldal, amit valaha is szült az internet. Olykor ide is felkerül belőle egy-egy cikk, egy habzó szájú kreacionista vagy elborult ufó-őrült kérdéseként, de eddig értelmes dolgot még nem láttam erről az oldalról linkelve.
2016. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező! Gondolom érdekel az űrhajózás. Ajánlom neked a Kerbal Space nevű szimulátor programot. Ha játszol vele, olvasol, guglizol hozzá, (plusz egy kis fordítás angolból), jobban eligazodsz a témában. Ha jobban megismered, a hajóművek, manőverek világát, te is gurulni fogsz a röhögéstől, ha valaki olyan idióta mesét próbál veled megetetni, mint az általad linkelt oldal.

A program demo-verziója ingyenesen letölthető, egy kétmagos 1GB-s gépen is eldöcög. A teljes verzióhoz komolyabb "vas" kell.

Egy kis kedvcsináló:


https://www.youtube.com/watch?v=mrjpELy1xzc


( Bár ez egy direkt út - nem célszerű a visszaútra való üzemanyagot levinni a célbolygóra. )

2016. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolom nem hiszitek el (nem érdekel ha nem) de sokat keresgéltem ezen az oldalon mire a belinkelendő cikket megtaláltam. úgy gondoltam ez az ami leginkább felborzolja a kedélyeket. És hogy fokozzam a hangulatot még egy halom baromságot is beírtam a kérdés alá hogy biztosan sok kedvesebbnél kedvesebb anyázós választ kapjak.

meglepetésemre senki sem írt olyan csúnyákat mint amire számítottam XD

Köszi mindenkinek a válaszokat mert jókat nevettem néhányon :)

2016. febr. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!