Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik ez a mensa tesztfeladat...

Melyik ez a mensa tesztfeladat? Ismeri valaki ezt a típust és tudna mutatni egy mintafeladatot és logikát hozzá?

Figyelt kérdés

Egymásban lévő, középpontban illeszkedő négyzetekből álltak az ábrák és a sávok voltak más mintázatúak, volt ahol fekete, fehér, és egyéb mintájú (pontok?). Ismeri valaki ezt a típusút, vagy netán mutatna a neten fellelhető példák közül egyet és a megoldási logikát?

A jelenlegi füzetben azt hiszem a 30-adik feladat.



2016. febr. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Már egy iq tesztes feladatot megoldottam itt, erre nem lepontoztak?

Még egyszer nem esek ebbe a hibába.

Majd hamarosan jönnek és elmagyarázzák neked.

2016. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudod melyikről van szó, akkor egy képet küldhetnél, mert anélkül én sem tudom megfejteni a megoldást... sajnos a neten eddig nem találtam azt meg.
2016. febr. 21. 21:09
 3/5 BringaManó ***** válasza:
48%

OFF:

#1-es, mi ez, valami pontgyűjtő akció? (a végén lakást is lehet nyerni, vagy autót?)

azt hittem, hogy segíteni (meg tanulni) jár ide az ember, esetleg szórakoztató dolgokat olvasni.

ha valakit a pontozás visszatart, akkor tényleg "ne álljon ki a sarokra"...

(én nemigen szoktam nézni, max. érdekességképpen ránézek időnként – de nem attól függ, hogy válaszolok-e, és hogy mit.)

2016. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt elfogadom, ha lepontozzák a véleményem, de ha tényeket pontoznak...

A hibás válasz 70, a helyes 50%-ot kap, az már sérti az igazságérzetem.

(külföldi oldalakon találtam bizonyítékokat az állításaim igazolására, amit be is linkeltem)


Most egy ideig csak trollkodni fogok ide jönni.


Ha akarnak akkor pontozzanak csak, hogy nekem hány %-on áll a minősítésem hidegen hagy.

2016. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi ábrák voltak benne:

[link]

2016. febr. 22. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!