Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki, aki tud angolul...

Valaki, aki tud angolul elolvasná nekem?

Figyelt kérdés

Nem kell fáradnod a pontos fordítással, csak írd le pár mondatban mi áll benne!!!

Lééééégyszíííííííííííííí!Köszönöm


2010. ápr. 5. 02:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
persze,de mit?
2010. ápr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jaj,bocsiiiiiiiiiiiii!!!

pill

2010. ápr. 5. 02:17
 3/17 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 5. 02:17
 4/17 A kérdező kommentje:

Mindjárt gondoltam, hogy nem is tudsz angolul, eszed ágába nem volt lefordítani csak kötekedtél kicsit!!!!:P

Légyszi,akinek módjában áll és van 5 perce vessen rá egy pillantást!! Köszike!!!!

2010. ápr. 5. 03:24
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

"A kérdező kommentje:

Mindjárt gondoltam, hogy nem is tudsz angolul, eszed ágába nem volt lefordítani csak kötekedtél kicsit!!!!:P

Légyszi,akinek módjában áll és van 5 perce vessen rá egy pillantást!! Köszike!!!!"



Pár pár perc múlva ilyet visszaírsz amikor más felajánlotta a segítségét... tudod ezt lefordítani nem egy 5 perces feladat.

2010. ápr. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Még talán kedvem is lett volan segíteni, de látva, mekkora s*ggfej a kérdező, inkább nem fáradok...


Egyébként annyi, hogy az illető megnézta azokat az ősi szövegeket Indiában, amelyeket pálmalevelekre írtak. Ezek közül az egyik az ő személyes levele volt, amely leírta az életét, és szerinte nagyon pontos volt. Ha több kell, tanulj meg angolul. Persze én sem tudok angolul, csak kötekszem.

2010. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, te egy idióta vagy. Neked nem hogy egy ekkora tartalmú szöveget, de 1 szót nem fordítanék le... Hülye bunkó.
2010. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

[link] <itt nézelödj;)

Igazábol szerintem mindent leírnak ami fontos...

Multkor láttam pont erről egy dokumentumfilmet, elég érdekes.:)


Izzy

2010. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
2010. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én lefordítottam, tessék (röviden):

Az öreg juhász ül a kutyájával a fa tövében és éppen ebédel. Arra megy a Gazsi, és meglátja, ahogy a juhász ínycsiklandó falatokat kanyarít a szalonnából.

Meglátja az öreg juhász, megkérdi: No Gazsi, kérsz e egy harapást? Erre Gazsi: no odjá öregapám!

No erídj Buksi!

2010. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!