Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Holnap lesz felméronk matekbol...

Holnap lesz felméronk matekbol az egyenletrendszerekbol es semmit nem ertek belole valami otletek hogy huzzam ki 2-esre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 12:57
 1/6 anonim válasza:
Küldj üzenetben egy matekpéldát és elmagyarázom :)
2016. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kihúzhatod. De semmit nem érsz vele. Lesz egy következő is, meg egy azután következő. Előbb utóbb baj lesz. De a legfőbb probléma, hogy az életben nem fogsz boldogulni, ha ez lesz szükséges (meg gyanítom, sok más esetén is). Ideje, hogy tanulni kezdjél. Az iskolát kibekkelheted, de az életed nyomorúságát most alapozod meg.
2016. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer valakinek csináltam egy videót. Megnézheted:

https://www.youtube.com/watch?v=Sv4OXhjYc2w

2016. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat el fogok kezdeni járni korrepetálásra csak szuleimnek meg az anyagiak nem annyira jók.
2016. ápr. 10. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen magántanár, meg korrepetálás, felesleges pénzkidobás.

Most már van a neten egy csomó jó jegyzet, youtube videó, amiből mindent meg lehet tanulni. Emellett tudom ajánlani Obádovics: Matematika c. könyvét, az tartalmazza az egész érettségis tananyagot, én is abból tanultam.

2016. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 id. Géber Péter ***** válasza:
Első perctől tanulni kellett volna és kérdezni a tanártól, ha nem értesz valamit! Most már késő!
2016. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!