Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 4 év alatt le tudok tenni egy...

4 év alatt le tudok tenni egy közép szintű francia nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es gimis (angol faktos) és most kezdtem el tanulni franciát, mint 2. nyelv.:) órákon játszva tanulunk (szó szerint) pl: amőbával tanultunk mondatot fordítani, ami meglepően hatásos. Nem mindig tanulok óráról Órára, de dogák elött sokat szoktam plusz nagyon figyelek és memorizálok. Különtanárra nincs lehetőség. A kérdésem tehát: 4 évalatt sikerül szereznem egy francia közepet? Vannak tippeitek a tanuláshoz? :)
2016. ápr. 20. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
4 év alatt meg lehet csinálni. Persze ehhez nem elég az iskolai órákon részt venni. Önszorgalomra is szükség lesz, és nagyon sok tanulásra akár otthon. De ha tisztességesen nekiállsz, nem lesz gond.
2016. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Papi Gonzales ***** válasza:

simán


duolingo

memrise

google

2016. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem attól is függ, hogy hány órában tanulod, és attól is, hogy mennyi anyagot vesztek egy órán. De abban egyet értek az előző válaszolóval, hogy kell hozzá önszorgalom is. Nem könnyű nyelv a francia, (tanulom 4 éve)de ha szorgalmas vagy, simán lehet középfokú :) Sok sikert!!

2016. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

*egyet értek az első válaszolóval

(előző voltam, csak elrontottam)

2016. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!