Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Akik már láttak/halottak/érezt...

Akik már láttak/halottak/éreztek szellemet: Hogyan történt? Milyen volt?

Figyelt kérdés
én látom a szellemeket 11 éves korom óta. nagyon érdekelnek a ti történeteitek is.
2010. ápr. 11. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Én nem látom, és nem is hallom őket vagy ilyesmi, csak érzem, de nem tudom elmondani, hogy-hogy...egyszerűen érzem, h áll mellettem, főleg ha valami nagy marhaságot akarok csinálni, vagy nagy döntés előtt állok... lehet, hogy cask bemesélem magamnak, de nem hiszem.Érzem, hogy megáll a szívem(közben úgy dobog, hogy majd kiszakad:P), sokszor meg is ijedek, pedig tudom, hogy cak segiteni akar. Lehet, hogy rokonom, vagy őrangyalom, nem tudom... eléggé nem arra válaszoltam amit kérdeztél...de na :P legalább már van egy válasz :D
2010. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De szivesen olvasnék konkrétabb dolgokat a te élményeidről is... nem sokan vagyunk ilyenek, habár te sokkal fejlettebb vagy mint én ebből a szempontból:) Ja és még annyit, hogy egy ideig láttam az aurákat... de még tul kicsi voltam, nem foglalkoztam vele és sajnos már nem :((
2010. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok. második válaszoló szerintem kérd meg az égieket hogy tegyék neked ezt ujból lehetővé. aurát látni se semmi :D
2010. ápr. 18. 14:14
 4/5 anonim válasza:
az 1. voltam :P :)
2010. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

11 éves koromban szánkózni mentünk a családdal. Akkor még nagyon érdekeltek az efféle témák. Még világos volt, és temető mellett volt a domb. Uncsimékat ijesztgettem hogy jajj kikel a sírból meg stb..

Aztán ezután már szó sem volt ilyesmiről egész nap. Mikor besötétedett és menni akartunk haza, én meg uncsim akartunk még egy utolsót csúszni, és ahogy éppen csak megindultunk felfelé, mindketten láttuk, hogy a hasonmásunk, tükörképünk (homályosan, ködösen) állt a domb tetején a lámpafénynél. Annyira megijedtünk mindketten hogy lebukfenceztünk a dombról:)

Akkor még senki nem hitt nekem..de én tisztán emlékszem az egészre. Soha többet nem viccelődtem ilyesmivel.

2012. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!