Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (többi lent)

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=nYXjLc_O_QU Nem rég találtam a youtuben ezt a videót, ami úgy nézem elég sok embert megijesztett, mert rengetegen írták, hogy "úristen, neee... 20 évem maradt már csak" nos, a kommentek java része erről szól... nektek mi a véleményetek erről a videóról?

#világvége #világűr #strange mysteries
2016. aug. 13. 16:42
 1/2 Shiro_ válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy ilyesmiről valószínűleg nem egy ilyen Youtube csatornán keresztül fogok érdemben tájékozódni egyrészt....másrészt meg a csatorna leírásában is benne van hogy "or some fake hoax"... Szóval ahogy mondtam is enyhén szólva nem ezt fogom viszonyítási alapnak venni. Az ilyen csatornák kifejezetten az ilyen embereknek vannak, akik ilyen reakciókat produkálnak ezektől a videóktól.... Egyébként meg, ha valami be is teljesedne, és "csak 20 évünk maradt hátra", Én azt mondom hogy addig is próbáljunk meg minél színesebben tölteni a napjainkat, hasznos dolgokat csinálni, szép élményekkel gazdagodni. De szerintem felesleges paráznod.
2016. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én parázok, hanem a több 100 hozzászóló :D
2016. aug. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!