Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Érettségire készülök, de...

Érettségire készülök, de nemtudom milyen helyesírási illetve angol szótári könyvet vegyek? Alul több

Figyelt kérdés
Meg amúgy is hogy legyen itthon. Helyesirás könyvből van egy itthon nem tudom hogy meg e felel érettségire:Akadémiai kiadó, A magyar helyesírás szabályai , 11. kiadás, majdnem 500 oldal az egész. Angolról azt hallottam hogy legalább olyat kell venni ami négyezer forint:S
2010. ápr. 23. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget mondani, de úgy tudom, hogy helyesírási szabályzat nem, hanem a klasszikus helyesírási szótár használható.
2010. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úristen! Nem tudom - két szó, meg e felel - ilyen nincs, csak megfelel-e, szótári könyv -ilyen sincs, csak szótár. A helyesírási szabályzatod jó, szótárt meg kérjél kölcsön, ha nem akarsz ennyi pénzt kiadni.
2010. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!