Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 1984. A válasz: 1776. Mi ez?

1984. A válasz: 1776. Mi ez?

Figyelt kérdés
Egy pólón láttam kiírva, rákerestem a neten, de nem igazán értem. Valami könyv, de...mégis miért pont ez a 2 évszám ?
2010. ápr. 23. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Interneten találtam egy kérdést és egy választ is. :) És angolul le volt írva és google fordító lefordította.(Kicsit értelmetlen) Íme:

Ez egy könyvet írt ALEX JONES "A válasz 1984 1776"

leírja az eseményeket a statárium, a szabadság és az emberi szabadság

"A válasz 1984 1776." Amit az azt jelenti ez, hogy a megoldás a kormány elnyomása a forradalom

könyv leírása;

Amerikai Egyesült Államok függetlenségi nyilatkozata július 4, 1776


Évtizedek amerikaiak kellett volna arról, hogy a kormány nem járul vonatkozó információk, hogy befolyásolja az életüket. Míg a szigorú az átlagos munkanap szabadság amerikaiak ellen védtelen a kormány fedezi-up, média vörös hering, és a vállalati botrányok, Alex Jones rendezi át a korrupció lelkes odaadással. Ő felfedi egyértelmű és határozott tájékoztatás, hogy meg kell hallgatni. Jones hangja futótűzként terjed a fejlődő légiói hűséges hallgatók és olvasók.


A könyv négy fő részből, amely propaganda, a rendőrség állam, a New World Order, és 9 / 11, a meghatározó esemény a korunk, valamint a végső megnyilvánulása a három fogalom az Egyesült Államokban.


Míg emberek milliói hallgatni a rádióműsorokban és nézni a filmeket, ez Jones első könyve. Itt az ideje, hogy felálljon az önkényuralom ellen, itt az ideje, hogy a hatalom a nép. Ez egy információs háború, és az Alex Jones kíván nyerni!

2010. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
bemásoltad a webfordítást :D:D okos vagy, sok érthető belőle
2010. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"amerikaiak ellen védtelen a kormány fedezi-up, média vörös hering, és a vállalati botrányok"


ezen behugyozok XDXDXDXD

2010. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Orwell írta 1984 c. könyv a tökéletes diktatúrát írja le, elég kemény könyv, nekem bejött :)

1776 ugye az amerikai függetlenség deklarációja (júl. 4).


Személyes véleményem szerint 1956-nak köszönhetjük, hogy a valódi 1984 nem az az 1984 lett, amit a könyvben Orwell leírt. Egyes összeesküvés elméletek szerint Orwell élete során (40-es évek) olyan titkos körökre volt rálátással, akik titkos terveket szövögettek egy globális diktatúra létrehozására, és szövögetnek ma is, többek között nekik köszönhetünk két világháborút és még sorolhatnám.

2010. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az elsőt én is megtudtam volna csinálni, meg azért tudok is angolul, de még mindig homályos az egész. Gondolom ehhez el kéne olvasnom a könyvet.
2010. ápr. 24. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 00:23-as!

Ez hülyeség. Az I. világháború történelmi szükségszerűség volt, a második pedig már az elsőből következett.

Én nem hiszek az ilyen összeesküvés elméletekben.


L

2010. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az összeesküvés elméletek azoknak az embereknek a vigaszai, akik képtelenek felfogni a körülöttük zajló eseményeket és ezért minden rosszat, cinikusan, egy titkos szervezetre fognak, amely csak nekik akar ártani.


L

2010. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Összeesküvés elméletekkel kapcsolatban pro és kontra is vannak elvakult emberek, te épp a kontrába tartozol. Tény hogy van pénzügyi háttérhatalom a mai napig. Mindent nem lehet a nyakukba varrni, de azért jó pár dolgot igen.
2010. ápr. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt beismerem, hogy vannak nagy... cégek, vagy nem tudom minek nevezzem őket, akik "világhatalomra" törnek, de ez a világszerte terjengő sületlenségekhez képest kismiska.


L

2010. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!