Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nostradamusról?

Mi a véleményetek Nostradamusról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Az egész működése ócska hadova.És az igazi baj hogy mindent belemagyaráznak a hadováiba.Nem ő jósolt meg bármit hanem ma magyaráznak bele minden agyamentséget.
2010. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azért ezt én túlzásnak tartom, de összességében szerintem igazad van.

Érdekes, hogy milyen pontosak néha a jóslatai, de az tény, hogy ez nem az ő érdeme, hanem az emberi kombinációs képességé. :)

2010. ápr. 24. 11:56
 3/18 anonim ***** válasza:
sztem némely jóslata félélmetes...sztem van benne valami:O
2010. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*félelmetes
2010. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen. Csak az a baj vele, hogy azt magyarázol bele, amit akarsz.

Én kapásból három olyan jóslatot is tudok mondani, amire azt mondták egyesek, hogy milyen pontosan megjósolta vele ezt vagy azt. Csak az a baj, hogy mindháromra legalább két esemény van, amire pontosan ráillik. :)

Na erre varrj gombot!

2010. ápr. 24. 12:03
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én erre azt mondom, hogy jóslás az, ha ELŐRE megmondod mi hol mikor fog történni. Nem az, hogy utólag, "jaj ez de pontosan leírta" alapon mindent belemagyarázunk. Ez nem jóslás...
2010. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként azt tudja valaki, hogy hol lehet megnézni az ő eredeti (eredeti felület, nyelv, nem a fordítás) írásait, vagy annak az első fordítását, amit kutatók csináltak? Mert hozzánk már csak a média útján jut el, általában azon belül is a bulvármédián keresztül. Ők meg ki tudja mit hozzá nem költöttek még ahhoz, amit mondjuk egy kutató mondott az írásáról.
2010. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

A Judas Priest egy relatíve rossz albuma. A fergeteges Angel of Retribution után sokkal többet vártam.


A jósok meg mindig ugyan úgy jósoltak. Mondtak valamit, amit többféleképp lehet értelmezni és miután megtörtént, rá lehet fogni, hogy tényleg! Ő előre megmondta!

2010. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Majd nov 10-e környékén eldől, szerinte akkor tör ki a 3. vh :D
2010. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok jóslatába nem lehet belemagyarázni semmit.

Gond az hogy szimbolikusan beszél, illetve néhol nehezen érthetően, illetve hogy a jóslatok sorrendje nem ismert, ezért nagyon nehéz lenne a jövőre nézve megállapítani akármit is, főleg évszámok híján.

2010. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!