Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » SOS! Első egyetemi dolgozatom...

SOS! Első egyetemi dolgozatom beadására készülök és nem tudom hogy a nevem, egyetemem a Wordon belül hova/hogy kell beirni?

Figyelt kérdés

Ugye az első oldal kell ezeket tartalmazza, nagyban középen jelenik meg a cim, és a jobb felső sarokba kell a nevem, szakom stb, na de a Wordon belül hogyan kell oda a jobb sarokba beirni ezeket?

Szövegdobozzal? Vagy csak simán odakattintok és jobboldalira helyezem az elrendezést?


2016. okt. 31. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Most jól értem, hogy a problémád mindössze annyi, hogy nem ismerős számodra a word jobbra igazított szöveg funkciója? Egy bekezdésbe írod amiket jobbra akarsz írni, és arra a bekezdésre beállítod, hogy jobbra igazított legyen. Nem tudom milyen wordot használsz, de a bekezdés formázásánál biztos megtalálod ezt, ha nincs kinn külön a menüsornál.
2016. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De, ismerős csak nem tudtam, hogy mindössze ennyi és kész?

Ezek szerint igen, köszönöm a válaszod:)

2016. okt. 31. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!