Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segítenél valószínűségszámítás...

Segítenél valószínűségszámításban?

Figyelt kérdés
Ha el akarok szívni egy spanglit a városban akkor melyik esetben van több esélyem arra, hogy ne találkozzak az állandóan mozgásban lévő rendőrökkel? Ha egy helyben állok valahol és így csak ők mozognak, vagy ha mind a ketten változtatjuk a helyszínünket?
2010. ápr. 30. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyhelyben vagy.
2010. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs különbség.
2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát amíg elszívsz egy dzsót az max 7-8 perc. Azalatt végigmész vagy 2 utcán. Nem mindegy? Az se számít ha találkozol velük csak úgy kell tenni mintha sima cigi lenne és le se szarnád őket. Mintha kisebb gondod is nagyobb lenne annál hogy most velük foglalkozz. Ne látszódjon rajtad, hogy próbálod eldugni.
2010. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oksa :) Am az elég para, ha találkoznék velük, inkább itthon fogyasztom. Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert eszembe jutott, hogy ha pl. eltévedsz az erdőben, akkor ugye akkor esélyesebb hogy megtalálnak, hogyha egyhelyben maradsz. ^^
2010. ápr. 30. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi, de nem biztos...
2010. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!