Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Szükségem lenne...

SÜRGŐS! Szükségem lenne néhány ötletre kártyajátékhoz! Valakinek van ötlete vagy tud mondani mondani?

Figyelt kérdés
A lényeg:ki kéne találni egy kártyajátékot, ami nem jóslás. Saját magamnak kéne, de nincs ötletem. Olyan kell ami nem koppintás más játékokról.

2017. febr. 15. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs két "mondani" lett :D
2017. febr. 15. 20:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De saját magadnak minek akarsz új játékot kitalálni? Van kismillió egyszemélyes kártyajáték, az miért nem elég? Passziánsz a nevük (és nem nem arra az egyre gondolok, ami ezen a néven van a gépeden, de igazából Klondike a neve).
2017. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

feladtad a kerdest rendesen :D

ollozz ossze egyet, mar meglevo jatekok kicsavarasabol.

2017. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb kártyajáték, 1 csomag bármilyen kártya elég, többen is játszhatják;


1. lépés: kicsomagolod a paklit, és a kezedbe veszed.

2. lépés: felmentek legalább a harmadik emeletre, de nehézségi szinttől függően feljebb is lehet menni.

3. lépés: kidobod az ablakon a paklit.

4. lépés: lementek az udvarra, és megkeresitek a kártyákat.


Akkor nyertek, hogyha minden lap megvan.

Átlagos játékidő: ez sok mindentől függ, de legalább 1 óra biztosan.

Nem ajánlott esős/havas időben, valamint élővíz (tó, folyó, kerti aranyhalas tavacska) közelében játszani!

2017. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy új játék: a cél minél több kártyát megtartani a meztelen testeddel, de úgy, hogy két kártya nem érintkezhet egymással.


Tehát leguggolsz, térdhajlatba beteszel egyet-egyet, a két lábfejedre is, a füleid mögé szintén, illetve a szád két sarkába 1-1. Egyet vagy kettőt beraksz a feneked vágatába, ha kicsit oldalra dőlsz talán a combodhoz érő herezacskód is meg tud tartani egyet. Aztán hónod alá, könyöködet az oldaladhoz szorítva, ill. könyökhajlatba. És az összeszorított ujjaid közé még párhuzamosan 4-4.


Ha kövér vagy, a tokád alá is mehet, jó egyensúlyérzék mellett a fejed búbján is elfér még 1-2, vagy ha göndör a hajad, akár több is.


Amikor kész vagy, hívod anyukádat, hogy számolja meg a kártyákat, és ellenőrizze, hogy valóban nem érintkeznek-e egymással (a fenekedben, hajadban levőket nehéz külső segítség nélkül ellenőrizni).


Ezzel szerintem elleszel egy ideig.

2017. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Öhm izé én nem erre gondoltam. "ki kéne találni egy kártyajátékot, ami nem jóslás" = KITALÁLNI

á de most már mindegy

2017. febr. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!