Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtalálni...

Hogyan lehet megtalálni bizonyos Google keresőcímet, amit elfelejtettem?

Figyelt kérdés
Néhány napja keresgéltem a Google-ban természeti könyveket és találtam agy nagyon jó lelőhelyet, de nem jegyeztem fel az elérési címét. Hogyan találhatnám meg újból? Csak annyit tudok hogy földrajzi tárgyú könyvek szerepeltek, köztük antikvári régiek is, és sok oldalon lehetett lapozni benne.
2017. febr. 16. 10:13
 1/9 dellfil ***** válasza:

Keresd az "előzmények"-ben. A fejléc legfelső sora, negyedik "gomb". :)


dellfil

2017. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem értem pontosan, milyen fejlécre célzol, mert én ott nem látok ilyesmit. Előzményeket meg pláne nem.Kicsit fejtsd ki bővebben, kérlek! A negyedik gomb pedig az F4 lenne?
2017. febr. 16. 11:03
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz?


Firefox:

[link]


Chrome:

[link]

2017. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bajban vagyok. Chrome böngészőben keresgéltem, de már vagy két napja, és azóta is többször próbáltam megtalálni különféle címszavakkal, de nem megy. A "Mostanában bezárt" sorra meg hiába kattintok, nem jelenik meg semmi. Odavíve a kurzor csak egyszerű nyíl, jól van ez így? Most mit tehetek? Lehet, hogy csak aznapi előzményeket jelenít meg?
2017. febr. 16. 12:46
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
Hát ehhez valami nálam "krómosabb" ember kell, én mozillázok, a Chrome-ban én is mindig keresgélek mindent. :D
2017. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nyonj egy ctrl+H-t, akkor felugrik az előzmények, ott még egy kereső is van, de dátum alapján visszagörgethetsz addig, amikor utoljára törölted az előzményeket
2017. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*nyomj
2017. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
100%
Mondjuk ha be van állítva a "kilépéskor előzmények törlése", az copás. :)
2017. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahá, a ctrl+H volt a jó tipp, meg is találtam minden előzményemet időrendben. Nagyon köszönet mindenkinek! :))))
2017. febr. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!